فهرست
لیست 20 نفره پرسپولیس برای بازی با النصر؛ سوشا بخشیده شد
لیست 20 نفره پرسپولیس برای بازی با النصر؛ سوشا بخشیده شد

لیست 20 نفره پرسپولیس برای بازی با النصر؛ سوشا بخشیده شد

آی اسپورت- نیمکت نشینی برای سوشای ملی پوش، چیزی شبیه آن بود که با مشت توی صورت اش کوبیده اند. او به محض مطلع شدن از لاین آپ تیمش برابر راه آهن؛ همه چیز را به هم ریخت و با جدی ترین فرکانس داد و فریاد، اردو را ترک کرد.

کمی بعد، دوربین ها تصویر او را گرفتند که توی قاب هایی رمانتیک با حمید درخشان قرار گرفته و آن نزدیکی ها، دسته گل آشتی هم دیده می شود. خب، ما هنوز توی زمانه پروین و آشتی های پروینی زندگی می کردیم!

سوشا توسط حمید درخشان بخشیده شد اما حالا دیگر درخشان سرمربی تیم نبود. برای عذرخواهی او از «سرمربی» کمی دیر شده بود و حالا سکان هدایت تیم را به شکل موقت به حسین عبدی سپرده بودند. عبدی امروز لیست 20 نفره بازیکنان موردنیاز برای بازی با النصر را منتشر کرد. لیستی که دو بازیکن از آن خط می خورند اما با توجه به حضور تنها دو دروازه بان در آن، یکی از این دو بازیکن خط خورنده دروازه بان نخواهد بود. پس، سوشا به لیست نهایی تیم برگشته اما آیا انقدر بخشیده شده که در جمع 11 نفر نیز به میدان برود؟ منتظر می مانیم.

لیست پرسپولیس:

سوشا مکانی، مسعود همامی، حمیدرضا علی‌عسگری، محمدرضا خانزاده، ، افشین اسماعیل‌زاده، علیرضا نورمحمدی، ، مهرداد کفشگری، رضا خالقی‌فر، بابک حاتمی، هادی نوروزی، پیام صادقیان، امید عالیشاه، مهدی دغاغله، مهدی طارمی، احمد نوراللهی، محمد عباس‌زاده، علی علیپور، مایکل اومانا، فرناندو گابریل، مسعود همامی و مهدی جعفرپور.

     
آی اسپورت
2015-04-07 16:21:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر