فهرست

انریکه: تماشای بازی اینیستا لذت‌بخش است/ نگران نیمار نیستم

آی‌اسپورت: لوییس انریکه مربی بارسلونا می گوید نگران فرم به شدت افت کرده نیمار در هفته‌های اخیر نیست. این بازیکن 23 ساله تیم ملی برزیل در 20 بازی ابتدایی بارسا در فصل 2015-2014 لالیگا 17 گل زد اما نتوانسته در پنج بازی اخیر به این آمار چیزی اضافه کند. با این وجود، انریکه تاکید کرد بازیکن سابق سانتوس همچنان خیلی به درد تیم می خورد حتی اگر گل نزند. او در کنفرانس خبری گفت:«من نگران فرم نیمار نیستم. ما درباره بازیکنی صحبت می کنیم که در بالاترین سطح قرار دارد. تردیدی ندارم که او به بهترین روزهایش بر می گردد و گلزنی را دوباره شروع می کند. نیمار حتی اگر گل هم نزند، در موفقیت تیم مشارکت زیادی دارد.»

انریکه سپس به دفاع از آندرس اینیستا پرداخت که به خاطر بازی‌های اخیرش مورد انتقاد قرار گرفته:«ما از بازی‌های او کاملا راضی هستیم، او از تمام جهات کمک زیادی به تیم می کند. تماشای‌ بازی‌اش لذت‌بخش است البته من همیشه از بازیکنانم می خواهم بهتر شوند و پیشرفت داشته باشند.»

مربی بارسا همچنین به جایگاه تیمش در جدول لالیگا اشاره کرد که با چهار امتیاز اختلاف نسبت به رئال مادرید در صدر جدول قرار دارد:«ما در حال حاضر موقعیت بسیار خوبی داریم اما این به معنی قهرمانی ما نیست. تا وقتی که به سختکوشی ادامه دهیم این جایگاه را حفظ می‌کنیم. هنوز بازی‌های زیادی باقی مانده.»

     
آی اسپورت
2015-04-07 16:37:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر