فهرست
واکنش باواریایی ها پس از پیروزی پر گل مقابل هانوفر
واکنش باواریایی ها پس از پیروزی پر گل مقابل هانوفر

واکنش باواریایی ها پس از پیروزی پر گل مقابل هانوفر

 آی اسپورت- بایرن مونیخ در هفته بیست و دوم رقابت های بوندس لیگا میهمان هانوفر بود که موفق شد با چهار گل میزبان را شکست دهد و با توجه به شکست بایرلورکوزن و بوروسیا دورتموند در این هفته اختلاف امتیاز در صدر را به 19 افزایش دهد.

http://i.eurosport.com/2012/07/02/858791-14540527-640-360.jpg

ماتیاس سامر پس از این پیروزی در گفتگویی با سایت رسمی باشگاه بایرن مونیخ گفت:" تیم روی ریتم خوبی قرار دارد و می خواهیم این ریتم را ادامه دهیم. نتیجه ی بازی رقبا را می دانستیم و باید روند افزایش فاصله را در صدر ادامه می دادیم. گروهی کاملا پویا و پرحرارت در تیم داریم بنابراین می توانیم بیشتر از این از رقبا دورتر شویم!."


http://www.barcelonafootballblog.com/wp-content/uploads/2012/04/guardiola2.jpg

پپ گواردیولا:" همیشه تا بخواهیم ریتم خود را بدست آوریم دقایق ابتدایی دردسر ساز می شوند. اما بعد از گل نخست ما بسیار خوب بازی کردیم فرصت هایی برای بیشتر کردن این برتری ایجاد کردیم که آن ها را به خوبی به ثمر رساندیم."


http://gisert.com/wp-content/uploads/2013/11/Bayern-Munichs-Midfielder-Bastian-Schweinsteiger-Celebrates.jpg

باستین شواین اشتایگر:" اینکه دوباره از ابتدا به ترکیب برگشتم بسیار خوب بود هیچ دردی نداشتم احساس بهتری دارم حتی از نظر آمادگی فیزیکی هم مشکلی ندارم تنها باید ریتم خودم را بدست بیاورم و با تیم هماهنگ باشم که برای اینکار لازم دقایق بیشتری بازی کنم امیدوارم که مشکلات به طور کامل برایم برطرف شوند."

     
آی اسپورت
2014-02-24 10:21:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر