فهرست
گواردیولا : فقط 16 بازیکن آماده برای بازی با بایرلورکوزن داریم
گواردیولا : فقط 16 بازیکن آماده برای بازی با بایرلورکوزن داریم

گواردیولا : فقط 16 بازیکن آماده برای بازی با بایرلورکوزن داریم

آی اسپورت- طبق ادعای پپ گواردیولا، بایرن در حال حاضر فقط 16 آماده در اختیار دارد!

تیم او در حالی فردا، بازی حساس یک‌چهارم نهایی جام حذفی آلمان مقابل لورکوزن را انجام می‌دهد که روبن، ریبری، آلابا،خاوی مارتینس و اخیرا شواین اشتایگر را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار ندارد و این موضوع باعث شده گواردیولا تنها 16 بازیکن آماده داشته باشد.

پرافتخارترین سرمربی تاریخ بارسلونا درباره آخرین وضعیت بازیکنانش گفت:« با محرزشدن نرسیدن شواینی، حالا باید ازبین فقط 16 بازیکن، ترکیب اصلی را انتخاب کنم اما دلیلی برای ناراحتی وجود ندارد.آسیب‌دیدگی، بخشی از فوتبال تلقی می‌شود و شغل من، یافتن راهکار برای برطرف کردن مشکلات است.درباره وضعیت بداشتوبر تردید دارم. او به عادی ترین شکل ممکن تمرین می‌کند اما باید منتظر واکنش بدنش  نسبت به تمرینات باشیم. با این اوصاف به دنبال بهانه نیستیم و با قدرت مقابل لورکوزن صف آرایی می‌کنیم.»

پپ در پایان صحبت هایش از گوتزه ستایش کرد:«حضور نداشتن در ترکیب ثابت ما مقابل دورتموند، اتفاق ناخوشایندی برای گوتزه بود.او بازیکن بزرگی است و وفوتبال تمام زندگی اش محسوب می‌شود.گوتزه یکی از بهترین بازیکنان دوران حرفه ای من به حساب می‌آید. بابت بازی نکردن او متاسفم اما این اتفاق ناشی از تصمیم شخصی من بود! درباره بوآتنگ هم باید بگویم این بازیکن به شدت تاثیر گذار تیم من، یکی از 3 مدافع میانی برتر حال حاضر دنیاست.»

     
آی اسپورت
2015-04-07 16:49:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر