فهرست
تراکتور 2-2 الاهلی/ سهل انگاری دقیقه 90/ قاتلی به نام عمر!
تراکتور 2-2 الاهلی/ سهل انگاری دقیقه 90/ قاتلی به نام عمر!

تراکتور 2-2 الاهلی/ سهل انگاری دقیقه 90/ قاتلی به نام عمر!

آی اسپورت- مسابقه حساس تیم های تراکتور و الاهلی در هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان، ثانیه هایی قبل با تساوی دو دو به پایان رسید. در این مسابقه جذاب، تراکتور دو باز از حریف پیش افتاد و هر دو بار، با سهل انگاری گل تساوی را از ستاره حریف دریافت کرد تا روند بی شکست الاهلی ادامه پیدا کند.

حامد لک، میرهانی هاشمی، خالد شفیعی، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، آندرانیک تیموریان، شاهین ثاقبی، فرشاد احمدزاده، فرید کریمی و لوسیانو ادینیو 11 بازیکن منتخب تونی اولیویرا برای نبرد با الاهلی عربستان بودند. 

تراکتور میزبان در حضور نزدیک به 40 هزار هوادار، مسابقه را بهتر آغاز کرد و اولین خطر جدی را نیز روی دروازه حریف به وجود آورد. بازی اما رفته رفته متعادل شد و چیزی نمانده بود روی ضربه ایستگاهی دیدنی مهاجم شماره 9 الاهلی، دروازه تبریزی ها باز شود. به جز درگیری کوتاه دقایق پایانی و البته ضربه ای که ادینیو بعد از سوت داور در آستانه ورود به دروازه قرار داد، این مسابقه اتفاق دیگری نداشت.


نیمه دوم مسابقه به مراتب جذاب تر از نیمه اول آن بود. در این نیمه ابتدا ضربه ادینیو بعد از برخورد با بازیکن حریف، وارد دروازه شد تا تراکتور از برتری روانی ویژه ای نسبت به حریف برخوردار شود. در ادامه اما قدرت بدنی بالای عمر موجب شد او به سادگی از پس مدافعان تراکتور بربیاید و دروازه این تیم را باز کند. قرمزهای تبریز با سانتر تماشایی آندو و ضربه سر ثاقبی دوباره ازحریف پیش افتادند و این برتری را تا دقیقه 90 حفظ کردند اما در همین دقیقه بود که سهل انگاری مدافعان این تیم در یارگیری، عمر را به گل دوم رساند. این بازیکن حتی در وقت های تلف شده شانس هت تریک کردن نیز داشت اما ضربه او به خوبی توسط حامد لک مهار شد.

با این نتیجه، تراکتور در پایان 4 مسابقه 4 امتیازی شد تا با یک بازی بیشتر از نسف قارشی، هم امتیاز با این تیم باشد و به خاطر شکست در دیدار رو در رو، در رده سوم قرار بگیرد. الاهلی نیز با 8 امتیاز در صدر جدول گروه قرار دارد و مسیر صعود به دور بعد را همواره کرده است.

     
آی اسپورت
2015-04-07 17:00:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر