فهرست
سرمربی النصر: پرسپولیس را دست کم نمی گیریم
سرمربی النصر: پرسپولیس را دست کم نمی گیریم

سرمربی النصر: پرسپولیس را دست کم نمی گیریم

خورخه داسیلوا در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار تیم‌های پرسپولیس و النصر گفت: می‌دانیم با یک تیم قوی بازی داریم بازیکنان پرسپولیس بزرگ هستند درست است که بازی قبلی را 3. بر صفر بردیم اما تیم را دست کم نمی‌گیریم.

مقابل تماشاگران ایرانی در استادیوم آزادی بازی دارند: برای فوتبال خیلی خوب است که تماشاگران به ورزشگاه بیایند. وقتی تماشاگر به ورزشگاه می‌آید قطعا به پرسپولیس روحیه می‌دهد اما ما بازیکنان با تجربه داریم که می توانند از پس آن برآیند و در عربستان هم اینگونه شرایط را تجربه کرده‌ایم.

النصر قبلا 2 بار به ایران آمده و با استقلال بازی کرده و شکست خورده: نتیجه این بازی برای گذشته بوده و کسی نمی‌داند آینده چه اتفاقی می‌افتد مخصوصا در مورد بازی فردا.

 حمید درخشان سرمربی پرسپولیس تغییر کرده: درست است که درخشان تغییر کرده اما بازیکنان پرسپولیس بهترین عملکرد خود را خواهند داشت و بازیکنان ما هم سعی می‌کنند بهترین نمایش خود را داشته باشند تا سرافراز بیرون بیایند.

 النصر در بازی سوم در لیگ قهرمانان آسیا به برتری رسیده و فکر می‌کند در ادامه بتواند موفق باشد: در این گروه همه تیم‌ها از نظر قدرت برابر هستند و تیمی نسبت به دیگری برتری ندارد البته ما 2 بازی اول را خوب شروع نکردیم در بازی پرسپولیس هم کسی فکر نمی‌کرد که ما برنده باشیم اما خوب بازی کردیم و بردیم.

     
آی اسپورت
2015-04-07 17:21:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر