فهرست
گزارش: آخرین تلاش های بارسا برای نگه داشتن ژاوی و آلوس
گزارش: آخرین تلاش های بارسا برای نگه داشتن ژاوی و آلوس

گزارش: آخرین تلاش های بارسا برای نگه داشتن ژاوی و آلوس

آی اسپورت- رئیس بارسلونا آماده تمدید 2 ساله قرارداد به آلوس و به دنبال نقشه‌ای به قصد نگه داشتن ژاوی است.

در بین بازیکنان درحال جدایی از بارسا، خروج پدرو به دلیل قرار گرفتن زیر سایه مثلث نیمار، سوارس و مسی قطعی به نظر می‌رسد اما سران بارسا قصد از دست دادن آلوس و ژاوی را ندارند.

قرارداد دنی آلوس، ژوئن امسال به پایان می‌رسد و تا قبل از پیشنهاد بارتومئو، اراده ای برای ماندن او وجود نداشت. درحالی که پیش از این حضور آلوس در سیتی قطعی به نظر می‌رسید، حالا نزدیکان این برزیلی ادعا کرده اند دیگر تیم شه منچستر پیشنهاد رسمی اش را ارائه کرده و پاری‌سن‌ژرمن به شکل تلویحی او را می‌خواهد.

با این اوصاف، آلوس خواهان ماندن در نوکمپ است اما نه به هر قیمتی و تنها به شرط امضای یک قرارداد 3 ساله با رقمی مناسب.

البته هنوز هیچ ملاقاتی بین روسای بارسلونا و شخص آلوس صورت نگرفته و ملاقات بعد از بازی با آلمریا هم جدی پیگیری نشد. گویا سران بارسلونا با توجه به سن و عملکرد مدافع برزیلی، قرارداد دو ساله به او پیشنهاد کرده اند و 15 روز به  این بازیکن فرصت  فکر کردن داده اند.

انریکه، سرمربی بارسا چراغ سبز برای ماندن آلوس را نشان داده و می‌داند با توجه به محرومیت از حضوردر فصل نقل وانتقالات در صورت موافقت با جدایی مرد اهل آمریکای جنوبی، مهره جایگزینی ندارد.

 موضوع ژاوی

 درمورد ژاوی داستان کمی متفاوت است چون کاپیتان، تصمیمش برای ترک تیم را گرفته و اگر سران بارسا در اولین فرصت با او به توافق نرسند، چمدان هایش را به مقصد قطر می‌بندد.سیاست بارتومئو درباره بهترین بازیکن یورو 2008 واضح و مشخص است؛ ماندن ژاوی در بارسا تا پایان قراردادش در سال 2016.

سران نایب قهرمان فصل گذشته لالیگا امیدوارند در بدترین حالت،حضور ژاوی در قطر را تا شروع پنجره نقل و انتقالات زمستانی به تعویق بیندازند چون آن زمان محرومیتشان به پایان می‌رسد و فرصت یافتن جایگزین برای ژاوی را می‌یابند.

روسای  بارسا می‌دانند در صورت ارائه پیشنهاد مطلوب، قادر به نگه داشتن بازیساز خود هستند اما به هرحال تنها خود ژاوی می‌تواند درباره آینده اش تصمیم بگیرد.ژاوی با وجود سفر خانوادگی هفته قبل به قطر، قراردادی امضا نکرد و ظاهرا پروسه تفکر درباره حضور در تیم جدید را تا آشنایی کامل با جو قطر ادامه خواهد داد.به وضوح بارسا حداقل تا 6 ماه و حداکثر تا پایان فصل آینده به مهره طلایی اش نیاز دارد. 

     
آی اسپورت
2015-04-07 17:35:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر