فهرست
مولر پیش از بازی با لورکوزن: نباید مصدومیت‌ها را بهانه کنیم
مولر پیش از بازی با لورکوزن: نباید مصدومیت‌ها را بهانه کنیم

مولر پیش از بازی با لورکوزن: نباید مصدومیت‌ها را بهانه کنیم

آی اسپورت – توماس مولر گفته که مصدومیت های نباید بهانه ای برای ناکامی بایرن مونیخ برابر بایرلورکوزن در بازی فرداشب دو تیم در جام حذفی آلمان باشند. باستین شواین اشتایگر و فرانک ریبری هر دو نبرد بی آرنا را به دلیل آسیب دیدگی از دست می دهند و آرین روبن هم با درد شکم و داوید آلابا با مصدومیت زانو روبرو هستند. شاید بادشتوبار در ترکیب تیم قرار گیرد ولی همان طور که گواردیولا هم گفته بایرن فقط 16 بازیکن برای نبرد فردا مقابل بایرلورکوزن دراختیار دارد.

 مولر در این رابطه گفت:\" باید با این شرایط کنار بیاییم. با این حال همچنان تیم مقتدری در اختیار داریم. لورکوزن در شرایط خوبی به سر می برد و باید همان طور که مقابل دورتموند ظاهر شدیم، بازی کنیم. این یک بازی حذفی است و باید به عنوان یک تیم دفاع کنیم. ولی دفاع کردن مطلق در محوطه هجده قدم خودمان تاکتیک ما برای این بازی نخواهد بود.\"

اشمیت مربی لورکوزن در مورد مصدومیت های فراوان تیم گواردیولا گفت:\" ما در شرایط خوبی هستیم. باید از گزینه های دفاعی خود به بهترین شکل استفاده کنیم و شجاعانه دفاع کنیم. ما در بازی های حساس و سرنوشت ساز خوب عمل کرده ایم و باید هرچه در توان داریم در این بازی به کار ببریم\"

     
آی اسپورت
2015-04-07 20:26:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر