فهرست
نمایش عالی طارمی
نمایش عالی طارمی
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

نمایش عالی طارمی

آی‌اسپورت- مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل اسپانیا نمایش بسیار خوبی داشته است. تیم ملی فوتبال ایران تا حدود دقیقه ۷۵ دیدار مقابل اسپانیا از حریف خود با یک گل عقب است.

در این بازی پس از اینکه اسپانیایی ها توسط دیگو کاستا دروازه ایران را باز کردند، عملکرد بسیار خوبی از بازیکنان ایران در زمین دیده شد و آنها بدون ترس از نام بزرگ حریف چند حمله خطرناک را روی دروازه لاروخا خلق کردند.

یکی از مهم ترین بازیکنان ایران در ضدحملات مهدی طارمی بود. او حتی در معدود حرکت های رو به جلوی ایران در نیمه اول هم اثرگذار بود و در نیمه دوم نیز با درخششی که از خود نشان داد، موتور حرکت تیم در چند صحنه بود. در گل مردودی که بازیکنان ایران به ثمر رساندند هم طارمی تاثیر بسزایی داشت و خطای اول را با حرکت خوب خود از اینیستا گرفت.

آقای گل دو فصل فوتبال ایران حالا با ادامه عملکرد قابل قبول خود در یک بازی بزرگ جهانی، خود را آماده پیشرفت های بعدی و طی کردن پله های ترقی نشان می دهد.

 

ورزش سه

۶ ۷  
آی اسپورت
2018-06-21 00:24:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
شاهین آناوارزا
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۳۳
دوستان منتقد ما به تیممون افتخار میکنیم.مثل شیر روبروی فوق ستاره ها بازی کردیم.۵ موقعیت گل صد در صد داشتیم.کیروش و بچه خسته نباشید.کیروش امپراتور تاکتیک
محسن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۳۹
آه ه ه.استقلالی هستم،علیپور کجایی؟ کاوه کجایی؟ سید جلال،وریا؟ همه این چهار بازیکن، ناموسا بهتر از این مهاجمان سوسول و اشغال بودند.ایمان دارم امشب سیدجلال،برای ایران حماسه سازی میکرد. مانکن شاغل در یونان،مانکن شاغل در قطر،راستی چرا توان فریب داور را نداشت؟؟؟؟ سامان قدوس اگر برای انتخاب اشتباه،خودکشی نکند مرد نیست.دو بازی و یازده دقیقه بازی!!! جهانبخش،تعویضی آخربازی؟!!!!شعور مربی ما میگه:لیک یونان،بهتر از لیگ هلند است!!! و لیگ قطر از بلژیک!!! دژاگه و قوچان نژاد را برای کشش برده روسبه! خدا ازت نگذره طارمی،چقدر فرصت قطعی خراب کردی،امیدوارم بازی بعدی مصدومیت مهلکی گریبانت را بگیرد.مربی با نشان داد هرچه در امور دفاعی،کارشناس است در خط حمله ، به اندازه یک قاطر،درک و فهم ندارد.
۹ ۲
....
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۴۱
جواب ابله هان خاموشیست
محسن
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۵۷
چرا ابله؟ شما که ابله نیستی،سکوتت را بشکن و من ابله را قانع کن.
۳
حسین
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۵۰
عجب بازی مزخرفی بود . هیچ تکنیکی نداشت ایران جز دفاع و زیر توپ زدن .کاملا طبیعی هست که وقتی تیمی اتوبوسی دفاع کنه و زیر توپ بزنه تیم حریف بازیش خراب میشه .خیلی افتضاح بود ایران خاک توسرشون یک دریبل نتونستن بکنن همش الکی مصدوم نشان میدادن خودشون را
۲ ۲
خربین
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۲:۱۴
میخواستی اخرش نتیجه بگیری برانکو خوبه دیگه.قبولش دارم .پس من الکی شدم اقای گل
۲
عموری هستم
پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷، ۰۷:۳۹
سلام فرزتدم✋
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر