فهرست
روایت یک فاجعه؛ بدترین اینتر از سال 1994تا امروز!
روایت یک فاجعه؛ بدترین اینتر از سال 1994تا امروز!

روایت یک فاجعه؛ بدترین اینتر از سال 1994تا امروز!

 

آی اسپورت – از زمانیکه در رقابتهای باشگاهی ایتالیا برای هر پیروزی سه امتیاز منظور می ود، اینتر هرگز بعد از گذشت بیست و نه هفته تا این اندازه بد نتیجه نگرفته بود. والتر ماتزاری و روبرتو مانچینی روی هم فقط 38 امتیاز برای این تیم کسب کرده اند. این امتیازها حتی از 40 امتیازی است که در فصل 1998-1999 که دومین اینتر فاجعه این سالها بوده، هم کمتر هستند. درآن فصل چهار مربی روی نیمکت نراتزوری نشستند. جیجی سیمونی، لوچسکو، لوچانو کاستلینی و روی هاجسون هریک تلاش کردند شرایط این تیم را در جدول رقابتها بهبود بخشند.در تیمی که رونالدو برزیلی، ژورکائف، سیمئونه، پالیوکا، پیرلو و برگومی بازی می کردند...

اینتر این فصل به مراتب از آن اینتر بدتر است. اگرچه آن ترافیک عجیب و غریب روی نیمکت تیم به چشم نمی خورد. این تیم هفت بازی بدون پیروزی را سپری کرده و از 23 فوریه تا امروز در لیگ رنگ تشویق و سه امتیاز را به چشم ندیده است. آخرین برد این تیم در سن سیرو هم به روز هشتم فوریه برمی گردد. زمانیکه پالرمو با نتیجه 3-0 مغلوب تیم مانچو شده بود. با توجه به اینکه بازی بعدی اینتر در ورونا خواهد بود، برای بازگشت احتمالی این تیم به پیروزی در ورزشگاه خانگی اش باید منتظر روز 19 آوریل یعنی روز دربی نشست. آن موقع تعداد روزهایی که این تیم در خانه پیروز نشده به 70 روز خواهد رسید!

فاکتور 9

اینتر در جدول رده بندی جایگاه نهم را به خود اختصاص داده است. فصل 1998-1999 هم این تیم در همین مکان ایستاده بود. از شروع رقابتهای این فصل تا امروز هم این تیم فقط 9 پیروزی کسب کرده است. که بعد از گذشت 29 هفته رکوردی منفی به شمار می رود. آمار منفی دیگر این تیم به این شرح هستند: اینتر در سن سیرو نتوانسته سه تیم آخر جدول را شکست دهد. پارما، چزنا و کالیاری همگی در مه آتزا از این تیم امتیاز گرفته و اینتر از مجموع 9 امتیاز تنها 2 امتیاز مقابل این تیم ها کسب کرده است.

فاکتور 5

 تعداد پیروزی های خانگی اینتر در این فصل عدد 5 را نشان می دهد. ساسولو، آتالانتا، سمپدوریا، جنوا و پالرمو در سن سیرو تسلیم نراتزوری شده اند. این هم در عصر سه امتیاز، رکورد منفی دیگری برای این تیم محسوب می شود. که پیروزی مقابل پالرمو آخرین برد این تیم در پنج بازی خانگی بود.

نه بازی باقیمانده لیگ برای بهبود این آمار و معنا و مفهوم بخشیدن به یک فصل تلخ خواهند بود. اینتر اگر در بازی های بعدی هم لغزش داشته باشد، اعتبارش را نزد هوادارانی که در بازی با پارما هم به ستاره های نراتزوری معترض شدند، از دست خواهد داد. در ماه مه هم دو نبرد سخت مقابل لاتزیو و یوونتوس درپیش است. 

     
آی اسپورت
2015-04-07 20:35:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر