فهرست
اطلاعیه مهم سایت آی اسپورت
اطلاعیه مهم سایت آی اسپورت

اطلاعیه مهم سایت آی اسپورت

آی‌اسپورت ـ 24ساعت بعد از آغاز به کار آزمایشی وب‌سایت آی‌اسپورت دوستان بسیار زیادی از طریق نظرات، تماس‌ها و ایمیل‌ها تولد این سایت ورزشی را به ما تبریک گفته‌اند.
مدیریت آی‌اسپورت ضمن تشکر از همه دوستان ذکر چند نکته را ضروری می‌داند:
  1. تیم فعلی وب‌سایت آی‌اسپورت با سردبیری و بخش اخبار خارجی و داخلی را اعضای تحریریه سایت گل بخش فارسی تشکیل می‌دهند. روزنامه‌‌نگارانی که در مدت 5 ساله همکاری با وب‌سای گل دات کام بخش فارسی این وب‌سایت را تبدیل به پربیننده‌ترین سایت صرفا فوتبالی ایران کردند.
  2. تجارب گرانبهای 5 ساله در سایت گل در وب‌سایت آی‌اسپورت به کمک ما خواهد آمد. پوشش سریع خبرها، استفاده از بهترین یادداشت‌نویس‌های حوزه فوتبال، انتشار مطالب جذاب فنی و پوشش کامل رقابت‌های فوتبال خارجی، روشی است که در آی‌اسپورت ادامه خواهد داشت. در عین حال سعی می‌کنیم در وب‌سایت تازه کمتر خطا کنیم. کمتر پایمان بلغزد و تا حد ممکن خبری منتشر نشود که بعدا مورد تکذیب قرار بگیرد. از این‌رو بخش داخلی آی‌اسپورت بدون شک با تقویت خود با تجربه بیشتر و قدرتی به مراتب بالاتر کار انتشار اخبار را ادامه خواهد داد.
  3. طبیعی است که روش اطلاع‌رسانی شفاف در سایت گل و رویه متفاوت این وب‌سایت باعث برخی دلخوری‌ها شده است. از دوستان عزیز درخواست می‌کنیم با نظر بلند خود کنار ما باشند و کمک کنند تا در وب‌سایت جدید با کمترین خطا و حداکثر جذابیت روی ایر باشیم.
  4. توجه داشته باشید که آی‌اسپورت تا شنبه هفته جاری در فاز اولیه قرار دارد. بخش‌های متنوعی که برای خوانندگان در نظر گرفته شده در کمترین زمان تکمیل خواهد شد و همه با هم در لذت انتشار یک کار تازه‌تر شریک خواهیم شد.
  5. لطفا ما را ببینید و راهنمایی‌مان کنید و به دوستان بسپارید به ما سر بزنند. با شور و شوق و ذهنی آکنده از فکرهای تازه رضایت شما را جلب خواهیم کرد.
پژمان راهبر
سردبیر و مدیر سایت آی‌اسپورت
  ۳  
آی اسپورت
2014-02-24 00:55:24
نظر دهید

۳ نظر
ز گ
سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
دکتر سید محمد حسینی تا آخرین قطره خون باهاتیم
۱
ز گ
سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
دکتر سید محمد حسینی تا آخرین قطره خون باهاتیم
۱
محمد
شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴، ۱۲:۰۷
همش تو فکر لنگ یا کیسه نباشین یه کم به سپاهان قهرمان هم توجه کنید
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر