فهرست
برانکو وارد ایران شد: از بازگشت به ایران هیجان زده‌ام/ پرسپولیس یعنی ارتش 30 میلیونی!
برانکو وارد ایران شد: از بازگشت به ایران هیجان زده‌ام/ پرسپولیس یعنی ارتش 30 میلیونی!

برانکو وارد ایران شد: از بازگشت به ایران هیجان زده‌ام/ پرسپولیس یعنی ارتش 30 میلیونی!

آی اسپورت- سرمربی جدید پرسپولیس پس از بازگشت به فوتبال ایران پس از 9 سال در بدو ورود به تهران گفت: نمی‌توانم احساسم را توصیف کنم و بگویم که چقدر از بازگشت به فوتبال ایران پس از 9 سال هیجان زده هستم. بسیار خوشحالم که هدایت باشگاه بزرگی همچون پرسپولیس را به من سپرده‌اند.

شناخت از پرسپولیس: مذاکرات ما با باشگاه پرسپولیس به دو، سه ماه اخیر باز می‌گردد. در یکی، دو سال اخیر نیز تماس‌هایی برقرار شد اما به دلیل تعهداتی که به باشگاه‌های عربستانی و اماراتی داشتم نتوانستم به ایران بیایم. اما در ترکیه با آقای نژاد فلاح خیلی زود به یک زبان مشترک رسیدیم.

شرایط پرسپولیس و قدمت این باشگاه: دقیقا می‌دانم پرسپولیس یعنی چه. پرسپولیس یعنی ارتشی 30 میلیونی، با 30 میلیون سرمربی و 30 میلیون رویا اما من به خودم و پرسپولیس اعتقاد دارم و می‌خواهیم کاری کنیم که هواداران بعد از مدتها خوشحال شوند. کار راحتی نیست اما ما اینجا هستیم که هواداران را خوشحال کنیم و امروز من هم به همراه خیل هواداران یار دوازدهم پرسپولیس در دیدار برابر النصر خواهم بود.

 آیا قولی به هواداران می‌دهید یا خیر: قولی که می توانم بدهم کار زیاد و انرژی فراوان است.

 مبلغ قرارداد با پرسپولیس: مبلغ قرارداد جزو اسرار کار یک مربی به حساب می‌آید اما چون شما پرسیدید می گویم مبلغی که از پرسپولیس می‌گیرم به مراتب کمتر از باشگاه‌هایی است که در آن کار کرده‌ام. من وقتی سال 85 فوتبال ایران را ترک کردم گفتم که روزی به این جا بر می‌گردم و الان خیلی خوشحالم که این اتفاق رخ داده است.

چه شد در زمان حضورتان در الاتفاق عربستان نتوانستید به ایران بیایید: یکسری سوء تفاهماتی وجود داشت اما اکنون این سوء تفاهم‌ها حل شده است.

 شناخت از النصر عربستان: شناخت خوبی از این تیم دارم. شاید بتوانم ادعا کنم که این تیم قوی‌ترین تیم کنونی عربستان است. پرسپولیس قدرت و توان النصر را در بازی رفت احساس کرد اما با فوتبالی متعصبانه و توام با اتحاد می‌توانیم ضعف‌ها را برطرف کنیم.

از کادر کنونی پرسپولیس چند نفر به کارشان در این تیم ادامه خواهند داد؟ در حال حاضر آنها شناخت خوبی از تیم دارند اما من امروز به همراه کادرم تنها یار دوازدهم پرسپولیس خواهیم بود.

دستیاران خارجی: پانادیچ که بازیکن تیم دیناموزاگرب بوده و به همراه تیم ملی یوگسلاوی در جام جهانی بازی کرده و سال‌ها همبازی مهدوی‌کیا در هامبورگ بوده سه سال است که با من کار می‌کند. او قرار است در پرسپولیس نیز با من همکاری کند. مربی بدنسازی هم که به ایران آورده ام جزو بهترین مربیان بدنساز کرواسی است و فارغ التحصیل این رشته است. فردا هم برادر پانادیچ به عنوان مربی دروازه‌بان به تیم اضافه می‌شود. ما قصد داشتیم از لوگوسیچ به عنوان مربی دروازه‌بان استفاده کنیم اما به دلیل قراردادی که با فدراسیون فوتبال بوسنی داشت این اتفاق ممکن نبود.

 شایعه حضور وحید هاشمیان و کریم باقری در پرسپولیس: من با آقای نژاد فلاح صحبت‌های لازم را انجام داده ام و در یکی، دو روز آینده درباره این مسائل تصمیم گیری می‌شود. کارهای زیادی داریم که باید در پرسپولیس انجام دهیم اما این دو نفر سابقه بازی در لیگ‌های اروپایی دارند و از بازیکنان ریشه‌دار پرسپولیس به حساب می‌آیند.

احساس‌تان از این که در فوتبال ایران به شما لقب \"پروفسور\" داده‌اند: این تنها یک لقب نیست، بلکه رتبه دانشگاهی‌ من پروفسوری است. نباید فکر کنید که فقط چون عینک می‌زنم به من می‌گویند \"پروفسور\"! (با خنده)

     
آی اسپورت
2015-04-08 09:43:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر