فهرست
پیش بازی بارسلونا – آلمریا / موتور گلزنی کاتالان ها آماده استارت
پیش بازی بارسلونا – آلمریا / موتور گلزنی کاتالان ها آماده استارت

پیش بازی بارسلونا – آلمریا / موتور گلزنی کاتالان ها آماده استارت

آی اسپورت – بارسلونا بعد از عبور سخت از مانع سلتا، آماده تسلیم کردن آلمریای رده هجدمی است. در ابتدای هفته در شب کم فروغ مسی، نیمار و سوارس ضربه سر جرمی متیو بارسلونا را از توقف برابر شاگردان سابق انریکه نجات داد. مصدومیت مسی شاید مربی اسپانیایی را مجاب کند تا یک نیمه به ستاره آرژانتینی تیمش استراحت بدهد.

آلمریا بعد از شکست سنگین 4 بر 1 برابر لوانته، دچار تغییر تحولاتی در کادر فنی خود شده است. سرجی بارخوان مدافع سابق بارسلونا روز گذشته هدایت این تیم را تا انتهای فصل به دست گرفت. باید دید این تغییرات تا چه حد می تواند برای رهایی آن ها از انتهای جدول موثر باشد.

در 13 رویارویی سابق این دوتیمف سهم بارسلونا 11 پیروزی بوده و المریا تنها توانسته با دو تساوی آبی اناری ها را متوقف کند.

 

 

هفته سی ام لالیگا

زمان بازی: 22:30

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیم


بازیکنان غایب

 

بارسلونا :

جوردی آلبا

سرجیو بوسکتس

 

آلمریا :

میشل ماسه دو

فران ولس

ورسا

 

پیش بینی:

- آلمریا در 7 بازی اخیر لالیگایی خود پیروز شدن را فراموش کرده است. آن ها از شروع سال 2015 تنها دو پیروزی خارج از خانه کسب کرده اند. قرار گرفتن آن ها در رده هجدهم، آن ها را محکوم به کسب سه امتیاز این دیدار کرده است.

- پیروزی نزدیک یک بر صفر برابر سلتا علاوه بر حفظ فاصله چهار امتیازی با رئال مادرید، پنجمین پیروزی مردان انریکه را رقم زد.

- ضعف خط دفاعی آلمریا می تواند این فرصت را در اختیار مثلث هجومی بارسلونا برای جبران عملکرد ضعیف ابتدای هفته آن ها قرار دهد.

     
آی اسپورت
2015-04-08 09:07:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر