فهرست
چرا گل‌محمدی، عباس‌زاده را نخواست؟
چرا گل‌محمدی، عباس‌زاده را نخواست؟

چرا گل‌محمدی، عباس‌زاده را نخواست؟

آی اسپورت – محمد عباس‌زاده مهاجم این فصل تراکتور بهترین گلزن این تیم به حساب می آید. این بازیکن که گل های حساسی برای تراکتور به ثمر رسانده علاقه زیادی داشت تا در نیم فصل دوم به تیم سابقش پرسپولیس برگردد. آنطور که شنیده شد عباس زاده از طریق یک واسطه علاقه خود برای پرسپولیسی شدن را به گوش سرمربی سرخ‌پوشان رساند ولی با جواب منفی یحیی گل‌محمدی مواجه شد. اما دلیل نخواستن عباس‌زاده توسط یحیی چه بود؟

یحیی گل‌محمدی بر این باور است که با حضور بازیکنی مثل ترابی که جنب‌وجوش زیادی دارد و دوندگی‌اش بی‌امان است، جذب عباس‌زاده چندان به کارش نمی‌آید، چراکه این بازیکن  با وجود چارچوب‌شناس بودن تحرک کمی دارد و نمی تواند مدافعان حریف را پرس کند. یحیی معتقد است اگر قرار باشد بازیکن جدیدی در خط حمله به خدمت بگیرد، ترجیح می‌دهد مثل علی علیپور باشد، چراکه فوتبال عباس‌زاده شبیه به فوتبالی است که مهدی عبدی ارائه می‌کند و چندان به سیستمی که او برای تیمش درنظر گرفته کمک نمی‌کند.

با این اوصاف به‌نظر می‌رسد علاوه‌ بر منتفی شدن حضور عباس‌زاده، مهدی عبدی هم در نیم‌فصل دوم شانس کمتری برای بازی کردن در ترکیب ثابت پرسپولیس دارد.

۴    
آی اسپورت
2021-02-13 14:59:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر