فهرست
پشت پرده عصبانیت سید جلال؛ کم‌کاری پزشکی؟
پشت پرده عصبانیت سید جلال؛ کم‌کاری پزشکی؟

پشت پرده عصبانیت سید جلال؛ کم‌کاری پزشکی؟

آی اسپورت – سیدجلال حسینی در بازی با نفت تهران از ترکیب اصلی بیرون آمد. ابتدا تصور می‌شد کاپیتان سرخ‌ها به خاطر محرومیت از بازی با الاهلی بیرون نشسته تا برانکو زوج انصاری – شجاع را در یک بازی نسبتا جدی آزمایش کند اما ساعتی قبل از بازی مشخص شد سیدجلال نمی‌تواند بازی کند. در بازگشت از اوکراین مشخص شد که حسینی از ناحیه کمر مصدوم شده و یکی دو روزی در تمرینات سنگین شرکت نکرد. هر چند ابتدا تصور می‌شد کاپیتان سرخ‌ها بعد از تمرینات پرفشار از بقیه جدا شده تا مصدوم نشود اما ظاهرا مصدومیتش جدی است.

همین مصدومیت که باعث شد او بازی نفت را از دست بدهد بعد از مسابقه حسابی عصبانی‌اش کرد تا جایی که صراحتا به کادر پزشکی تیمش حمله کرد: «متأسفانه از نظر پزشکی در حد صفر هستیم و من کمرم دچار مشکل بود و کمی روی آن کار کردیم اما بدتر شده است. متأسفانه شبانه برای من وقتم آر‌ای گرفتند و همین حالا که با شما صحبت می‌کنم نمی‌رسم که به مرکز عکسبرداری بروم. اتفاقاً باید تنهایی به مرکز عکسبرداری بروم، اگر امشب نشد فردا و فردا نشد، پس فردا و پس فردا هم نشد، چند روز دیگر به عکسبرداری می‌روم.»

سیدجلال که دیروز هم تمرین نکرد و مشغول فیزیوتراپی بود بعد از این اعتراض راهی مرکز تصویربرداری شد تا کار معالجه‌اش آغاز شود. ظاهرا او از کندی کادر پزشکی پرسپولیس به خاطر دیر رسیدن به کمر مصدومش ناراضی است و نتوانسته این نارضایتی را مخفی کند. حسینی که بازی با فولاد را از دست داده می‌ترسد که با این مصدومیت مسابقات بیشتری را از دست بدهد بخصوص حالا که تیمش در پست او بازیکن دارد و برانکو مثل بازی نفت می‌تواند از زوج انصاری – شجاع استفاده کند و اگر کار بیخ پیدا کرد ربیع خواه را در این منطقه به میدان بفرستد.

۶    
آی اسپورت
2017-07-23 11:16:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر