فهرست
پیش بازی رایو وایکانو – رئال مادرید / رئال در پی تسخیر والکاس
پیش بازی رایو وایکانو – رئال مادرید / رئال در پی تسخیر والکاس

پیش بازی رایو وایکانو – رئال مادرید / رئال در پی تسخیر والکاس

آی اسپورت – رئال مادرید بعد از برپا کردن جهنم 9 گله در برنابئو برای گرانادا به والکاس لشکر کشیده کرده است. مردان رایو حدود دو ماه است در خانه شکست ناپذیر بوده و در پنج بازی اخیر خود 4 پیروزی کسب کرده اند.

دربی کوچک مادرید برای کهکشانی ها بسیار حائر اهمیت خواهند بود، چرا که آن ها دوست ندارند فاصله شان با بارسلونا بیش 4 امتیاز شود. بازگشت موریچ و خامس رودریگس می تواند به نوعی پایانی بر تیره روزی های رئال مادرید در چند ماه گذشته باشد.

در ان طرف میدان رایو وایکانو ر تلاش و سخت کوش قرار دارد، شاگردان خیمس در چند هفته گذشته عالی کار کرده اند و از سازمان دهی خوبی بهره می برند. رایو وایکانو در زمان تصاحب توپ به بازی سرعت می دهند و مادریدی ها باید مراقب ضد حملات آن ها باشند.

غایب بزرگ احتمالی این دیدار گرت بیل خواهد بود. شاهزاده ولزی رئالی ها در تمرینات روز گذشته دچار آسیب دیدگی شد و حضور او در این بازی در حاله ای از ابهام قرار گرفته است.

 

 

هفته سی ام لالیگا

زمان بازی: 00:30

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیمبازیکنان غایب

 

رایو وایکانو :

لئو باپتیستائو

 

رئال مادرید :

په په

آلوارو آربلوا

 

پیش بینی:

- بازیکنان رئال مادرید بعد از تحقیر کردن گرانادا با 9 گل از اعتماد به نفس بالایی بهره می برند و کریستیانو رونالدو، مرد 5 گله بازی قبل کهکشانی ها آماده برپا کردن جهنمی دیگر است.

- سه پیروزی پیاپی برای شاگردان خیمس در رایو، آن ها را تا رده نهم جدول بالا آورده و نگرانی های سقوط برای آن ها را از بین برده است. ورزشگاه والکاس برای رایو از اواسط ماه فوریه تبدیل به قلعه ای تسخیر ناپذیر تبدیل شده است.

- لس بلانکوس در دو بازی قبلی خارج خانه خود دو شکست برابر بیلبائو و بارسلونا را تجربه کرده اند اما این موضوع از کیفیت بالای شاگردان آنچلوتی در رویارویی با رایو چیزی کم نمی کند.


     
آی اسپورت
2015-04-08 09:23:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر