فهرست
پیش بازی بایرلورکوزن–بایرن مونیخ / ترمز بایرن کشیده می شود؟
پیش بازی بایرلورکوزن–بایرن مونیخ / ترمز بایرن کشیده می شود؟

پیش بازی بایرلورکوزن–بایرن مونیخ / ترمز بایرن کشیده می شود؟

آی اسپورت – اختلاف 19 امتیازی مونیخ و لورکوزن در بوندسلیگا نمی تواند تعیین کننده سرنوشت این بازی باشد. شاگردان اشمیت این روز ها بهترین دوران فصل خود را با کسب 7 پیروزی از 8 بازی پشت سر می گذارند.

بایرن مونیخ چند شب قبل در دیدار برابر دورتمند نشان داد بدون مهره های کلیدی اش هم می تواند بازی قابل قبولی از خود به نمایش بگذارد و در پی تکرار دوباره عملکرد ابتدای هفته خود است.

 

 

جام حذفی آلمان – دی اف بی پوکال

زمان بازی: 23:00

آب وهوا: صاف

 

 

آرایش احتمالی دو تیمبازیکنان غایب

 

بایرلورکوزن :

رابی کروسه

 

بایرن مونیخ :

تام استارک

آرین روبن

فرانک ریبری

داوید آلابا

 

پیش بینی:

- لورکوزن هر 6 بازی اخیر خود در بوندسلیگا را پیروزی پشت سر گذاشته و شنبه شب نیز با 4 گل از سد هابورگ عبور کرد. استراحت کردن بازیکن اصلی لورکوزن و اعتماد به نفس بالای آن ها مهم ترین فاکتور آن ها در خوش آمد گویی به بایرن در بای آرنا خواهد بود.

- بعد از شکست غیر قابل باور برابر گلادباخ در خانه، باواریایی ها ابتدای هفته را با پیروزی روحیه بخش برابر دورتمند آغاز کردند. گواردیولا در این بازی هم انعطاف پذیری تیمش همچون دیدار برابر دورتمند را حفظ کند.

- بایرن تنها دو بار در تمامی رقابت های خانگی خود در این فصل طعم شکست را چشیده و خوش آمد گویی بایرنی ها در آلیانس آرنا همواره دلهره آور بوده است. شاگردان گواردیولا پتانسیل زدن گل های زیادی به رقبای خود دارند و عبور از لورکوزن یک گام دیگر آن ها را به هجدهمین قهرمانی در جام حذفی آلمان نزدیک تر می کند.

     
آی اسپورت
2015-04-08 09:35:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر