فهرست
لیگ یک در اوج حساسیت؛ جنگ تا روز آخر
لیگ یک در اوج حساسیت؛ جنگ تا روز آخر

لیگ یک در اوج حساسیت؛ جنگ تا روز آخر

آی اسپورت - رقابت فشرده نفت و خونه به خونه برای قهرمانی ادامه دارد. فجر و نساجی هم همچنان امیدوار به صعود هستند. محمود فکری سر مربی نفت مسجد سلیمان اعلام کرده بود تا رسیدن به قهرمانی مسابقات لیگ دسته اول 4 فینال پیش رو دارد که این ادعا با توجه به بازی‌های آتی این تیم بی‌ربط نیست. نفت امروز با اکسین البرز بازی دارد و 3 بازی آتی مقابل نساجی مازندران، بادران و مس رفسنجان قرار می‌گیرد. هرچند نساجی و بادران شانس زیادی برای صعود به لیگ برتر ندارند اما هنوز حریفان سرسختی محسوب می‌شوند. از سوی دیگر خونه به خونه بابل که نزدیک ترین رقیب نفت محسوب می شود و اکنون با 57 امتیاز یعنی
3امتیاز کمتر از نفت در جایگاه دوم ایستاده بازیهای به مراتب ساده‌تری پیش رو دارد. البته این تیم که در تاریخ 13 اردیبهشت مقابل استقلال در جام حذفی بازی خواهد کرد، پیش از آن 4 بازی خود را در لیگ دسته اول انجام می دهد که اولین بازی امروز مقابل ملوان خواهد بود.
فجر سپاسی که نیم‌فصل دوم را خوب شروع کرد و اکنون با 55 امتیاز در جایگاه سوم و در فاصله دو امتیازی خونه‌به‌خونه قرار دارد، خود را به عنوان مدعی صعود به لیگ برتر معرفی کرده و امروز در حالی با شهرداری تبریز بازی می‌کند که بازی‌هایی به مراتب ساده‌تر از دیگر رقیبان خود تا پایان مسابقات خواهد داشت. فجر نه تنها مدعی صعود به لیگ برتر است بلکه هنوز شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی و ربودن جام از نفت را نیز دارد. از این رو به سهولت می‌توان رقابت سنگینی را در هفته های پایانی مشاهده کرد.

برنامه بازی‌های امروز
اکسین البرز-نفت‌ م.سلیمان16:30
ملوان-خونه به خونه16:30
نساجی مازندران-ماشین‌سازی‌تبریز16:30
مس رفسنجان-صبای قم16:30
شهرداری تبریز-فجر سپاسی16:30
راه‌آهن-گل گهرسیرجان16:30
برق جدید شیراز-ایرانجوان بوشهر16:30
مس کرمان-بادران تهران16:30
شهرداری ماهشهر-آلومینیوم اراک17:00

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-04-10 14:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حسین
سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۳۸
من نه مازنی هستم نه طرفداری نساجی
ولی این تحلیل خیلی کشکی بود
چطور نساجی شانس زیادی برای صعود نداره؟؟؟
فقط 3 امتیاز از خونه به خونه و یک امتیاز از فجر عقب هستش اقای کارشناس
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر