فهرست
نامه عدم نیاز فکری برای فرشید باقری
نامه عدم نیاز فکری برای فرشید باقری

نامه عدم نیاز فکری برای فرشید باقری

آی اسپورت - بر اساس تصمیم محمود فکری، فرشید باقری هافبک دفاعی استقلال در اختیار باشگاه قرار گرفته است. این بدین معنی نیست که سرمربی استقلال تنها از رفتارهای این بازیکن گله مند باشد و با یک عذرخواهی و  شاید هم جریمه نقدی موضوع حل شود؛ خبرهای رسیده حاکی از آن است که محمود فکری نامه عدم نیاز  این بازیکن را به باشگاه داده است و فرشید باقری می تواند در تعطیلات زمستانی با هماهنگی باشگاه استقلال به تیم جدیدی ملحق شود. از آنجایی که فرشید باقری با استقلال قرارداد رسمی دارد دست کم تا پایان فصل جاری حضور او در یک تیم جدید باید با هماهنگی تیم آبی باشد.

فرشید باقری از جمله بازیکنانی بود که در ابتدای فصل مورد تایید محمود فکری قرار گرفت و حتی در چند بازی برای تیم استقلال بازی کرد اما مشکلات از جایی آغاز شد که انتقاد تماشاگران استقلال از این بازیکن او را از مسیر خارج کرد و نتوانست از نظر روحی و روانی و  به قول فوتبالی ها ریکاور شود و دوباره به ترکیب تیم برگردد و در هفته های اخیر رفتارهایی از خود بروز داد که ناراحتی محمود فکری را به همراه داشت و در نهایت این مربی را مجاب کرد که نامه عدم نیاز او را به باشگاه ارایه دهد. به باور سرمربی استقلال حضور بازیکن معترض در اردوی آبی می تواند روی افکار دیگر بازیکنان هم تاثیر بگذارد و موجب شود دیگر بازیکنان هم شرایط روحی و روانی ایده آل خود را برای بازی از دست بدهند.

فرشید باقری که در برهه ای مورد توجه تیم پرسپولیس هم قرار گرفته بود به نظر می رسد خیلی مخالف و ناراحت این تصمیم سرمربی استقلال نیست و در نهایت منتظر باز شدن پنجره زمستانی و حضور در یک تیم جدید است.

  ۱  
آی اسپورت
2021-01-14 12:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹، ۱۷:۱۱
استادی که سواد تدریس نداشته باشد نمی تواند ادعای برقراری نظم و قانون کند. چراکه شاگرد دربرابر بی دانشی استاد و مربی قدعلم خواهد کرد و با اخراج و اعلام عدم نیاز بازیکن بیشتر در باتلاق خود ساخته فرو خواهد رفت. فکری با اقدامات نسنجیده خود تا اینجا میلیچ، دیاباته، یزدانی، باقری و... در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار داد و نخواست از اینان بهره ببرد. خدا کند بی دانشی فکری استقلال را به نابودی نکشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر