فهرست
تکذیب سپاهان؛ همان ده درصد را می‌خواهیم
تکذیب سپاهان؛ همان ده درصد را می‌خواهیم

تکذیب سپاهان؛ همان ده درصد را می‌خواهیم

آی اسپورت - سپاهان روز جمعه باید در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی میهمان پرسپولیس باشد و این دیدار حساسیت و اهمیت زیادی با توجه به جایگاه دو تیم در جدول و حضورشان در کورس قهرمانی دارد. پیش از این در خبرها عنوان شده بود که باشگاه سپاهان درخواست 20 درصد سهمیه از سکوهای آزادی را به سازمان لیگ داده است و می‌خواهد بیش از حق قانونی خود در این دیدار تماشاگر داشته باشد.

در همین راستا باشگاه سپاهان با تکذیب این خبر اعلام کرد هیچ درخواستی برای سهمیه مازاد در بازی با پرسپولیس ندارد و به همان 10 درصد قانونی خودش اکتفا خواهد کرد. با توجه به استقبال احتمالی هواداران پرسپولیس از این بازی بعید بود با درخواست بیش از 10 درصد از سوی سپاهان موافقت شود، ضمن اینکه سپاهان در تهران هواداران زیادی ندارد و بعید بود بتوانند بیش از 10 درصد ورزشگاه آزادی را پر کنند.

۳ ۲  
آی اسپورت
2019-04-23 16:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۰۷
مصاحبه را کامل بزار سایت حاشیه ساز. تابش گفته ما قانون مدار هستیم مثل لنگی ها قانئون دور نمی زنیم همان 10 درصد را بلیط بدهند ما هم در جام حذفی فقط 10 درصد بلیط می دهیم فهمیدی گاگول . 7 میلون فقط اصفهانی طرفدار سپاهان هستند مثل امار لنگی ها جعلی نیست
۱
فرهاد
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۵:۳۰
...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر