فهرست
پیش بازی فولاد - الهلال ؛ پایان نحسی 3 برای فولاد؟
پیش بازی فولاد - الهلال ؛ پایان نحسی 3 برای فولاد؟

پیش بازی فولاد - الهلال ؛ پایان نحسی 3 برای فولاد؟

آی اسپورت- فولاد خوزستان در هفته‌ی جهارم لیگ قهرمانان آسیا باید در ریاض به دیدار الهلال برود. دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل در اهوار به پایان رسید تا فولاد با سه تساوی متوالی و کسب سه امتیاز در جایگاه سوم گروه سوم لیگ قهرمان آسیا حضور داشته باشد! فولاد در این سه بازی تنها یک گل زده و یک گل هم دریافت کرده است!

 

فولاد در آخرین بازی خود در لیگ برتر ایران به بردی شیرین مقابل استقلال دست یافت تا با روحیه در این دیدار آسیایی شرکت کند. فولاد با حضور در جایگاه پنجم و هم امتیازی با دو تیم دیگر تلاش مضاعفی را برای کسب سهمیه سال آینده لیگ قهرمانان دارد. اهوازی‌ها در این دیدار محسن مسلمان را به خاطر محرومیت و همچنین مهرداد جماعتی را به دلیل مصدومیت در اختیاز نخواهند داشت. فولاد برای آمادگی بیشتر سه روز زودتر از بازی به ریاض سفر کرده و مورد استقبال جالب مسئولان الهلال نیز قرار گرفته است. بر خلاف سایر تیم‌های ایرانی، فولادی‌ها برنامه‌ای برای سفر به خانه خدا ندارند و بعد از بازی ریاض را به مقصد ایران ترک خواهند کرد.

 

الهلال در لیگ عربستان با حضور در رده‌ی سوم نزدیک ترین تعقیب کننده النصر و الاهلی محسوب می‌شود. همچنین این تیم با 14 گل خورده در 21 بازی بهترین خط دفاع عربستان را نیز دارا است و همانند بازی رفت مهاجمان فولاد روز سختی را دربرابر مداغعان تنومند این تیم خواهند داشت. با توجه به اختلاف 3 و 4 امتیازی این دو تیم با السد بعید به نظر می‌رسد در صورت پیروزی هر یک، صدر جدول این گروه تغییری کند. الهلال در این بازی عبدالله عطیف را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

 

دیدار الهلال عربستان – فولاد خوزستان از ساعت 22:15 به وقت تهران در ورزشگاه ملک فهد شهر ریاض و با سوت توما ماساکی از ژاپن آغاز می‌شود. سایر داورهای این بازی نیز از ژاپن هستند. در دیگر دیدار این گروه السد صدرنشین باید در تاشکند به دیدار لوکوموتیو قعر جدولی برود.

 

جدول گروه C لیگ قهرمانان آسیا در پایان دور سوم

1 – السد قطر    7 امتیاز

2 – الهلال عربستان 4 امتیاز

3 – فولاد خوزستان 3 امتیاز

4 – لوکوموتیو ازبکستان 1 امتیاز

     
آی اسپورت
2015-04-08 14:01:44
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر