فهرست
تولد یک مربی بزرگ در ریاض/ علی منصور و تعویض های جادویی
تولد یک مربی بزرگ در ریاض/ علی منصور و تعویض های جادویی

تولد یک مربی بزرگ در ریاض/ علی منصور و تعویض های جادویی

آی اسپورت- برای سال ها، ناکامی های نسبتا پرشمار امیر قلعه نویی در تورنمنت های بین المللی، موفقیت های داخلی او را زیر سایه خود قرار داده اند. ترکیب چیدن و کوچ کردن و نتیجه گرفتن در مقابل تیم های ایرانی، روش خاص خودش را دارد و همه این فعالیت ها در سطح آسیا، خاص تر و دشوارتر می شود. به نظر می رسید جدی ترین آلترناتیو این روزهای امیر در استقلال نیز، در نخستین تجربه آسیایی با این مشکل روبرو شود. منصوریان و تیمش در دو مسابقه اول مرحله گروهی فقط یک امتیاز به دست آوردند و در مسابقه سوم نیز در آستانه شکست خوردن بودند که در دقایق پایانی با یک کام بک همه سه امتیاز بازی را به دست آوردند. اتفاق جالب تر، شب گذشته در ریاض رقم خورد. جایی که تعویض های فوق العاده منصوریان، الشباب را نابود کرد تا ثابت شود این مربی، حرف های زیادی برای گفتن در ایران و آسیا خواهد داشت.

علی منصوریان در دقیقه 74 مسابقه دیشب، ارسلان مطهری را وارد زمین مسابقه کرد تا در شرایطی که تیمش یک گل پیش افتاده بود، بتواند روی سرعت این بازیکن در ضدحمله ها حساب باز کند. 9 دقیقه بعد، مطهری با یک فرار عالی، گل دوم تیمش را به ثمر رساند و تیر خلاص را به پیکره الشباب شلیک کرد. در دقیقه 80 این مسابقه نیز، علیاری جای غلامرضا رضایی را در زمین مسابقه گرفت. این بازیکن جوان نیز دقایقی بعد روی کرنر ارسالی مبعلی، برای نفت گلزنی کرد تا دومین تعویض طلایی سرمربی تیم صدرنشین لیگ برتر ایران رقم خورده باشد.

نفت تهران حالا با 7 امتیاز در رده اول جدول گروه قرار دارد. آن ها با پیروزی خانگی برابر پاختاکور، می توانند صعودشان به دور بعد رقابت ها را قطعی کنند و در مسابقه آخر با العین، برای سرگروهی بجنگند.

     
آی اسپورت
2015-04-08 11:15:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر