فهرست
کادرفنی عجیب ژنرال در استقلال: چرا منتقدان قلعه نویی، دستیارش می شوند؟
کادرفنی عجیب ژنرال در استقلال: چرا منتقدان قلعه نویی، دستیارش می شوند؟

کادرفنی عجیب ژنرال در استقلال: چرا منتقدان قلعه نویی، دستیارش می شوند؟

منتقدان امیر می گویند آنها \"زبان\" او هستند. مثلا ستار همدانی که در تمام مصاحبه های خود چشم بسته از سرمربی اش حمایت می کند. اما شاید خیلی ها ندانند که هر 4، 5 دستیار قلعه نویی زمانی از منتقدان سفت و سخت او بودن و حتی مصاحبه های بسیار تندی علیه او انجام می دادند. حالا اینکه چه اتفاقی افتاده که منتقدان قلعه نویی در سال های گذشته همه دستیار او شده اند جای سوال است. منتقدان ژنرال اعتقاد دارند او با این کار می خواهد مخالفانش را در تیم خودش جمع کند. با مروز این اسامی شاید این ایده به ذهن شما هم برسد.


1- جواد زرینچه؛ اختلاف از زمان بازیگری

دستیار اول قلعه نویی جواد زرینچه است. منتقد شماره یک امیر که اختلاف آنها برمی گردد به زمان بازیگری شان در استقلال، قلعه نویی وقتی به جرگه مربیان پیوست و به استقلال اهواز رفت در مصاحبه ای گفت جواد زرینچه (دفاع آخر آن زمان استقلال) تیم را عقب نگه می دارد و همین مساله باعث می شود استقلال دفاعی بازی کند. البته زرینچه هم در مقاطعی علیه امیر بود و مصاحبه های انتقادی از او و تیمش انجام می داد اما سال گذشته آسمان روابط آفتابی شد و امیر، زرینچه را به مهدی پاشازاده ترجیح داد تا پاشازاده قهر کند و برود.


2- محمود فکری؛ اختلاف چند ساله

محمود فکری هم چند سال رابطه سردی با سرمربی آبی ها داشت و حتی در چند مقطع انتقاداتی را از او مطرح کرد. روزی که فکری باجناق نظری جویباری معاون استقلال است که خود او هم این روزها با قلعه نویی رابطه خوبی دارد. البته بازیکنان می گویند فکری اکثر مواقع نقش پررنگی در تمرینات ندارد.


3- ستار همدانی؛ تندترین انتقادها

ستار همدانی را باید یکی از جدی ترین منتقدان قلعه نویی در 10 سال گذشته قلمداد کرد. آنها مقطعی باهم قهر بودند و در یک زمان هم مصاحبه های انتقادی تندی علیه یکدیگر انجام دادند. جالب اینکه یکبار هر دو در یک زمان به دفتر یکی از روزنامه ها دعوت شدند و اعضای آن روزنامه مجبور شدند کاری کنند که طرفین با یکدیگر روبه رو نشوند! ستار حداقل 4، 5 سال رابطه خیلی سردی با امیر داشت اما او هم مثل سایرین به جمع دستیاران قلعه نویی پیوست و البته حالا نقشی بسیار کمرنگ در استقلال دارد. ستار در واقع دستیار سوم سرمربی آبی ها محسوب می شود.


4- شاهرخ بیاتی؛ آنالیزوری که بزرگتر از قلعه نویی بود

زمانی که قلعه نویی در استقلال بازی می کرد شاهرخ بیاتی کاپیتان او بود و خیلی ها می گویند فوتبالیست بزرگتری هم بود. شاهرخ در سال 89 مصاحبه ای کرد و گفت آن موقع که من 2تا بنز داشتم قلعه نویی پیکان داشت و حالا از حضور من در استقلال می ترسد! جالب اینکه حالا همان شاهرخ بیاتی با آن دبدبه و کبکبه تنها یکی از آنالیزورهای استقلال است و عملا کاره ای نیست. او از بقیه همکاران قلعه نویی هم پول کمتری می گیرد و البته به همین که در استقلال باشد راضی است.

     
آی اسپورت
2015-04-08 13:02:51
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر