فهرست
کونته: علی رغم خستگی، نمایش خوبی داشتیم
کونته: علی رغم خستگی، نمایش خوبی داشتیم

کونته: علی رغم خستگی، نمایش خوبی داشتیم

آی اسپورت- آنتونیو کونته، سرمربی یوونتوس، معتقد است تیمش با وجود خستگی، توانست مقابل رقیب همشهری، نتیجه خوبی به دست بیاورد.

یوونتوسی ها در حالی شب گذشته در دربی تورین به میدان رفتند که پنج شنبه شب در لیگ اروپا، مقابل ترابوزان اسپور تکیه بازی کرده بودند.

با این وجود، توانستند با تک گل کارلوس تبس پیروز شوند، نتیجه ای که رضایت کونته را به همراه داشت.

او به خبرنگاران گفت:" بازیکنانم کمی خسته بودند. چند بازی سخت را در هفته‌های گذشته پشت سر گذاشتیم اما به هیچ وجه نمی‌خواستیم در شهرآورد تورین تیم بازنده باشیم.

 به همین خاطر انگیزه زیادی برای پیروزی در این دیدار داشتیم تا اختلافمان را با رم در صدر جدول حفظ کنیم. بازیکنانم در این دیدار عملکرد بسیار خوبی داشتند و فرصت‌های بسیار کمی نصیب حریف شد.هم در خط دفاع و هم در خط حمله بازی بی‌نقصی را ارائه دادیم. تنها سه روز پس از دیدار برابر ترابوزان در لیگ اروپا بازی کردیم که این کار ما را سخت کرده بود.

 اکنون نیز باید به دیدار برگشت با این تیم در روز پنجشنبه فکر کنیم. می‌دانیم که جو خیلی سختی در ترکیه حکمفرماست و باید بتوانیم از پیروزی خودمان در دیدار رفت مراقبت کنیم.


http://l2.yimg.com/bt/api/res/1.2/l4yZoGqUUtg9wpU3IUS1rw--/YXBwaWQ9eW5ld3M7Zmk9aW5zZXQ7aD00MjA7cT03NTt3PTYzMA--/http://media.zenfs.com/en_us/News/Reuters/2013-12-22T145534Z_1011277305_GF2E9CM13OM01_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY.JPG

تورینو در این فصل تیم متفاوتی با فصل‌های گذشته بوده و پیشرفت زیادی کرده‌ است. به آنها تبریک می‌گویم که توانستند در نیمه دوم ما را تحت فشار قرار دهند اما از عملکرد تیمم در این دیدار راضی هستم زیرا بازی‌های فشرده‌ای در لیگ و لیگ اروپا داریم که باعث خستگی بازیکنانم شده است. اگر از من بپرسید که این فصل اطمینان بیشتری از تیمم دارم یا فصل گذشته پاسخ خواهم داد که فصل گذشته اطمینان بیشتری داشتم زیرا تیم در موقعیت خوبی قرار داشت و هم در لیگ قهرمانان و هم در لیگ شرایط خوبی داشتیم.

نباید فراموش کنیم که کوچک‌ترین اشتباه باعث خواهد شد تا رم اختلافش را با ما کم کند. پیروزی شب گذشته آنها پیام خوبی برای ما بود و نشان داد که آنها منتظر هستند تا از کوچک‌ترین لغزش ما استفاده کنند و ما نباید به آنها این فرصت را بدهیم."

     
آی اسپورت
2014-02-24 11:10:34
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر