فهرست
گزاش آی اسپورت: در جلسه کی روش-کفاشیان چه گذشت/ از فریاد مرتیکه مرتیکه تا تهدید به شکایت
گزاش آی اسپورت: در جلسه کی روش-کفاشیان چه گذشت/ از فریاد مرتیکه مرتیکه تا تهدید به شکایت

گزاش آی اسپورت: در جلسه کی روش-کفاشیان چه گذشت/ از فریاد مرتیکه مرتیکه تا تهدید به شکایت

بعد از چند ساعت جلسه سنگین که البته به خاطر نماز اول علی کفاشیان یک بار هم قطع شد، بالاخره دیدار امروز کفاشیان و کی روش به پایان رسید. جلسه ای که تنها باعث افزایش شانس بقای کی روش در ایران نشد که گویا شانس باقی ماندن او را از بین برد. اما در جلسه چه گذشت؟ گزارش آی اسپورت را از دست ندهید.

 

در جلسه چه گذشت؟

رییس فدراسیون فوتبال پس از پایان جلسه درباره جلسه خود با کارلوس کی روش توضیحاتی به خبرنگاران داد. او گفت: «در این جلسه موارد را با جزییات بررسی کردیم.در نهایت قرار شد در همان مهلت مقرر تا آخر هفته نتایج را اعلام کنیم. کی روش تا آخر هفته جواب می دهد.» امیرحسین حسینی، مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال در مورد جلسه کفاشیان و کارلوس کی‌روش گفت: «در جلسه امروز کفاشیان مصوبات جلسه روز گذشته هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال را به کارلوس کی‌روش ابلاغ کرده.» قرار است مذاکرات کفاشیان و کی‌روش برای ادامه یا قطع همکاری او با تیم ملی فوتبال کشورمان تا پایان هفته ادامه داشته باشد.

 

کی روش به ترابیان: مرتیکه، مرتیکه، مرتیکه!

کارلوس کی‌روش در شرایطی که با عصبانیت جلسه با علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال را ترک می‌کرد، هنگامی که عباس ترابیان را در راهرو فدراسیون دید نگاه بدی به او کرد و به خبرنگاران گفت: «این آقا هر وقت من را می‌بیند به من می‌گوید مرتیکه ولی نمی‌دانم چرا این بار به من نگفت مرتیکه.» کی‌روش همچنین سه بار به ترابیان گفت: «مرتیکه، مرتیکه، مرتیکه!»


تهدید به شکایت از روزنامه گل

کی‌روش پس از دیدن خبرنگار یکی از روزنامه های ورزشی که امروز گزارشی درباره تشابه مدیربرنامه های او با علیرضا حقیقی کی‌روش منتشر کرده بود، گفت: «به سردبیرتان بگویید در اولین فرصت وکیلم را می‌بینم تا از شما شکایت کنم. اطلاعاتی که می‌دهید کثیف است و با آبروی افراد بازی می‌کنید.» کی‌روش همچنین حاضر به گفت‌وگو با خبرنگاران نشد.

 

تکذیب ترابیان: من اهل این ادبیات نیستم

عباس ترابیان در مورد اینکه کارلوس کی‌روش مدعی شده که او با دیدن سرمربی تیم ملی لفظ «مرتیکه» را به کار می‌برد، گفت: من اهل این ادبیات نیستم و اینجا محل کار من است، همه می‌دانند همیشه از کی‌روش حمایت کردم. فدراسیون محل کار من است و همواره از پله‌ها بالا و پایین می‌روم، شاید ما با هم رودررو شده باشیم اما هیچ وقت از چنین واژه‌ای استفاده نکرده‌ام.

     
آی اسپورت
2015-04-08 14:39:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر