فهرست
کوچ دسته جمعی ستاره های سیتی؛ اول نصری، بعد توره
کوچ دسته جمعی ستاره های سیتی؛ اول نصری، بعد توره

کوچ دسته جمعی ستاره های سیتی؛ اول نصری، بعد توره

آی اسپورت- سرانجام حاشیه سازی های سیمر نصری کار دستش داد و  طعمه  منچسترسیتی برای خریدهای بزرگ نام گرفت.

به گزارش«میرر» پس از اینکه پیگرینی در بازی با لستر به به نصری بازی نداد، ملی‌پوش تیم ملی فرانسه از شدت عصبانیت قبل از اتمام بازی، ورزشگاه را ترک کرد تا دوباره وارد حاشیه شود. نصری پس از این  اعتراض مدت زیادی برای سیتی به میدان نرفته و حالا گفته می‌شود باشگاه قصد دارد او را به یوونتوس دهد تا بلکه در ازای مبلغی مناسب پوگبا را بخرد.

 عدم حضور در وست بروم و بازی تنها 13 دقیقه ای در بازی منجر به شکست سیتی مقابل کریستال پالاس به نوعی زنگ پایان دوران حضور نصری در جمع  قهرمان فصل گذشته لیگ برتر محسوب می‌شود.

 از او و ژکو به عنوان اصلی ترین اهداف فروش آبی آسمانی نام برده می‌شود و باشگاه قصد دارد در ازای فروش این 2 بازیکن به یووه، الماسی به نام پوگبا را به دست بیاورد. البته منچسترسیتی تلاش برای فروش او را رد کرده اما شواهد از غیر ممکن بودن ادامه همکاری طرفین حکایت می‌کند.

 از سوی دیگر، نتایج ضعیف این فصل باعث شده علاوه بر پیگرینی جایگاه مدیران ارشدی مانند بگیریستاین و فران سوریانوی کاتالونیایی در باشگاه هم به خطر بیفتد. علاوه بر این، اینتر، توره و لیورپول، میلنر را می‌خواهد.سانیا و یووتیچ هم در آستانه ترک باشگاه هستند و پیشنهاد نجومی یووه برای فروش پوگبا، سیتی نقره داغ شده از قانون فیر پلی اقتصادی اروپا را بیش از پیش به دردسر می‎‌اندازد.

 فشار اتحادیه فوتبال انگلیس به سیتی برای استفاده از بازیکنان بومی، سران باشگاه را عصبی کرده  اما آن ها تحت هیچ شرایطی از خریدهای بزرگ دست برنمی‌دارند. جدیدترین هدف آبی پوشان، جک ویلشیر آرسنالی است؛ هر چند توپچی های لندن مذاکره بر سر تمدید قرارداد او را آغاز کرده اند.

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2015-04-08 14:55:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر