فهرست

خبری که تکذیب نشده: بیل تا آخر فصل بازی نمی‌کند

آی‌اسپورت: کارلو آنجلوتی مربی رئال مادرید خبر داد گرت بیل به خاطر مصدومیتی که در جریان برد یک-9 برابر گرانادا برایش پیش آمده، شاید نتواند مدتی بازی کند. موندودپورتیوو حتی این به این شایعه دامن زد که ستاره گران‌قیمت ولزی ممکن است به دلیل این مصدومیت تا آخر فصل نتواند رئال را همراهی کند البته شاید این شیطنت روزنامه کاتالان باشد و بیل به خاطر مصدومیت جزیی در تمرین فقط بازی امشب با رایووایکانو را از دست بدهد.

بیل این اواخر دوران سختی را در برنابئو سپری کرده و مورد انتقاد شدید هواداران متعصب رئال قرار گرفته تا جایی که جایگاهش در ترکیب رئال به خطر افتاده. او همچنان بخش مهمی از برنامه‌های هجومی کارلتو در کنار کریستیانو رونالدو و کریم بنزما محسوب می شود اما مربی رئال گفته به دلیل اینکه تا آغاز ماه مه تیمش هر سه روز یک بار بازی دارد ممکن است یکی از اعضای مثلث BBC در برخی بازی‌ها استراحت کند.

بیل که در جریان بازی‌های ملی برای ولز درخشید و مقابل گرانادا یک گل زد، در صورتی می تواند به بهترین روزهای خود برگردد که ماجرای مصدومیت او چندان جدی نباشد.

هواداران از عدم پوشش دفاعی او انتقاد کرده بودند و در نظرسنجی آاس از 12 هزار نفر درباره اینکه کدام یک از بیل، رونالدو، بنزما، ایسکو، خامس رودریگس، لوکا مودریچ و تونی کروس باید از ترکیب اصلی تیم کنار گذاشته شوند، 31.94 درصد به بیل رای داده بودند. اما آنچلوتی که فصل قبل با درخشش او در لیگ قهرمانان و جام حذفی به قهرمانی رسید، امیدوار است جادوگر ولزی باز هم به روزهای اوج برگردد.

     
آی اسپورت
2015-04-08 15:08:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر