فهرست
مارادونا تکذیب کرد؛ قصد بازگشت به میادین را ندارم
مارادونا تکذیب کرد؛ قصد بازگشت به میادین را ندارم

مارادونا تکذیب کرد؛ قصد بازگشت به میادین را ندارم

آی اسپورت-چند روز پیش بود که اخباری مبنی بر احتمال بازگشت دیگو آرماندو مارادونا به زمین چمن به گوش می رسید و شنیده می شد که دن دیگو در سن 53 سالگی قرار است تا دوباره کفش های فوتبالی اش را به پا کرده و به چمن بازگردد.

طبق گزارش های منتشره قرار بود تا مارادونا برای تیم دسته پنجمی دپورتیوو ریه سترا در لیگ آرژآنتین به میدان برود. مالک این باشگاه ، مدیربرنامه های مارادونا و دوست نزدیک اوست و دن دیگو چندی پیش نیز فعالیتش را به عنوان مشاور این باشگاه آغاز کرده بودو قرار بود که هر زمان که می تواند در رختکن این تیم حضور یافته و به بازیکنان این تیم دسته پنجمی روحیه و انرژی بدهد. گویا سران این باشگاه از دیگو پرسیده بودند که آیا آماده است تا با پیراهن این تیم به میدان برود و پاسخ دیگو نیز مثبت بوده است. حتی ویکتور مور، بازیکن شماره 10 دپورتیوو ریه سترا هم قبول کرده تا پیراهن شماره 10 خود را به دن دیگو بدهد و درخواستی رسمی هم به فدراسیون فوتبال آرژآنتین ارسال شده تا به مارادونا اجازه پیوستن به این تیم داده شود وانتظار می رفت که دن دیگو در روز 23 مارس اولین بازی اش برای این تیم را برگزار کند

اما حالا آنخلو پیسانی، وکیل مارادونا در بیانیه ای، انتشار شایعاتی مبنی بر بازگشت اسطوره آرژآنتینی به میادین ورزشی را تکذیب کرده و گفته:« درک نمی کنم که این شایعات از کجا می آیند.»

از سوی دیگر خود مارادونا هم که این روزها به عنوان سفیر ورزشی امارات متحده عربی مشغول به کار است و در دوبی زندگی می کند در واکنش به انتشار این خبر گفته:« بازگشت به زمین چمن در سن 53 سالگی؟ حتی رویایش را هم در سر ندارم. من اصلا به چنین چیزی فکر نمی کنم ؛ نمی توانم تصورش را کنم که قراردادی را به امضا برسانم. هیچ حرفی دراین باره گفته نشده ولی همه با من تماس گرفتند. من از همه به خاطر لطف و علاقه و محبتی که به من دارند تشکر می کنم.»

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-02-24 11:41:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر