فهرست
بیانیه؛ مثل لباس ها!/ خداحافظیِ بی کیفیتِ آل اشپورت
بیانیه؛ مثل لباس ها!/ خداحافظیِ بی کیفیتِ آل اشپورت

بیانیه؛ مثل لباس ها!/ خداحافظیِ بی کیفیتِ آل اشپورت

آی اسپورت- صحبت های اشکان دژاگه در پایان اردوی اروپایی تیم ملی در مورد لباس های تیم و همراه شدن آن با تایید جواد نکونام روی خط برنامه نود، عصبانیت مدیران کمپانی آل اشپورت را به همراه داشت و موجب شد که آن ها تصمیم به قطع همکاری شان با فوتبال ایران بگیرند. اتفاقی که با توجه به کیفیت نازل این سال های محصولات تولیدی این کمپانی در ایران، خبر بدی برای اهالی فوتبال به شمار نخواهد رفت. نکته جالب این خداحافظی اما، متنِ ضعیف بیانیه ای بود که آل اشپورت امروز منتشر کرد. اگر کیفیت البسه ورزشی این کمپانی نیز به بدی بیانیه هایش باشد، به سادگی می شود اظهارات بازیکنان تیم ملی را درک کرد.

 نامه امروز آل اشپورتی ها به فدراسیون فوتبال ایران، سرشار از غلط های دستوری است. نویسنده این نامه حتی کاربرد کلمه ساده ای مثل «علیرغم» را نیز نمی داند و در مواردی ماجرا را طوری توضیح داده که مخاطب بی اطلاع از داستان، ابدا متوجه منظور نامه نخواهد شد. خطوطی نادرست شبیه:«حتی همین حالا آماج اختلافاتی که از سوی برخی ارکان درونی فدراسیون و لیگ در مسیر انتقاد و برحذر داشتن از کمپانی ما و محصولات واقع شدیم!». در این نامه بسیار زیاد به چشم می خورد. تقریبا همه پاراگراف ها با عبارتِ «در خالی که» شروع می شوند و به بخش های عجیبی شبیه به این می رسند:«در حالی که این فدراسیون است که مجاز به ایراد از محصولات تولیدی با آرم و لوگو آل اشپورت در داخل یا خارج از ایران است که عنوان کند این محصولات کیفیت نازلی دارند. براساس همین فدراسیون نیز در قبال محصولاتی تقلبی از آل اشپورت بابت کیفیت نازل آن پاسخگو است!».

 بدون قضاوت در مورد کیفیت محصولات آل اشپورت، با این بیانیه افتضاح می توان نتیجه گرفت که قطع همکاری این برند با تیم ملی، اتفاق خوبی برای فوتبال ایران خواهد بود. حالا شاید فدراسیون بالاخره به سراغ یک برند معتبر برود. نه برندی که شماره هایش را از یک کمپانی طراحی می کند، خط پشت لباس را از یک شرکت دیگر می دزدد و یوزپلنگ ایرانی را از روی اینترنت کش می رود!

     
آی اسپورت
2015-04-08 16:05:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر