فهرست
شایعه عجیب برای مدافع نجیب/ چرا پژمان منتظری؟
شایعه عجیب برای مدافع نجیب/ چرا پژمان منتظری؟

شایعه عجیب برای مدافع نجیب/ چرا پژمان منتظری؟

آی اسپورت- فضای فوتبال ایران از صبح امروز، تحت تاثیر جلسه علی کفاشیان و کارلوس کی روش در فدراسیون فوتبال بوده است. جلسه ای که خودش تحت تاثیر تیتر شیطنت آمیز امروز یکی از روزنامه های ورزشی قرار داشت.

روزنامه ورزشی دولت در یکی از آخرین شماره های سال، اتهامات زیادی را به سرمربی تیم ملی فوتبال ایران مرتبط کرد. این روزنامه اما همانند همه شماره های قبلی، اصلا خوانده نشد که مورد تفسیر قرار بگیرد و هیچکس از جمله کی روش به آن واکنشی نشان نداد. این موضوع برای روزنامه ورزشی گل اما به صورت متفاوتی رقم خورد. این روزنامه صبح امروز در گزارشی به «مدیربرنامه مشترک کی روش با علی حقیقی و پژمان منتظری» اشاره کرد. گزارشی که احتمالا حضور حقیقی و پژمان در ترکیب ثابت تیم ملی را حاصل مناسبات دیگری می داند. مطرج کردن چنین موضوعی حداقل در مورد منتظری بسیار عجیب به نظر می رسد. او یکی از دو مدافع میانی حال حاضر فوتبال ایران به شمار می رود و هیچکس روی لزوم بازی کردنش در تیم ملی تردیدی ندارد. علاوه بر این، پژمان یکی از خوش اخلاق ترین ها در فوتبال ایران نیز به شمار می رود. این فوتبالیست متفاوت، به شدت از این شایعه عصبانی شده و تاکید کرده است که مدیر برنامه های متفاوتی با کی روش دارد.

روزنامه ورزشی گل مدعی شده که سندی در مورد داستان مدیربرنامه دارد و کی روش نیز به خبرنگارها گفته که این موضوع را از طریق وکیل اش پیگیری خواهد کرد. تردیدی وجود ندارد که پیگیری سریع این ماجرا، به سود فوتبال ایران خواهد بود. اگر سرمربی تیم ملی فوتبال ایران دست به حرکت ناصحیحی زده که مدارکی در مورد آن وجود دارد، موضوع باید افشا شود و اگر ماجرا صحت ندارد، باید با رسانه منتشرکننده آن برخورد جدی صورت بگیرد تا این مدل خبرها به سادگی وارد محیط فوتبال ایران نشوند.

     
آی اسپورت
2015-04-08 16:17:18
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر