فهرست
دیه گو سیمئونه: ما افتضاح بودیم؛ اوساسونا عالی بود
دیه گو سیمئونه: ما افتضاح بودیم؛ اوساسونا عالی بود

دیه گو سیمئونه: ما افتضاح بودیم؛ اوساسونا عالی بود

آی اسپورت- دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، تایید کرد که شاگردانش در دیدار مقابل اوساسونا، نمایش بسیار ضعیفی داشتند و مستحق شکست در این دیدار بودند.

اتلتیکو می توانست با پیروزی در دیدار دیشب، بار دیگر در صدر جدول در کنار رئال مادرید قرار بگیرد اما آنها در همان نیمه اول 3 گل دریافت کردند تا دست خالی به خانه برگردند.

سیمئونه به خبرنگاران گفت:" اوساسونا از 20 دقیقه فوق العاده خود در ابتدای بازی لذت برد – آنها خوب بازی کردند و با آن 2 گل ما را سورپرایز کردند. ما نتوانستیم در جریان بازی قرار بگیریم و با وجود اینکه در نیمه دوم بهتر شدیم، اما نتوانستیم به گل اول برسیم تا به بازی برگردیم.


http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/9fbb972d3a1.jpg

ما شکست خوردیم؛ ما امشب فاقد کلاس بودیم، و وقتی چنین اتفاقی رخ می دهد، باید به حریفانمان تبریک بگوییم. در روزهای دیگر شاید به عنوان تیم بهتر، بازی را تمام می کردیم و این فوتبال است.

عملکرد اوساسونا عالی بود و به همین دلیل ما نتوانستیم بازی خودمان را ارائه کنیم. در خلاصه بازی امشب باید بگویم: آنها بازی فوق العاده ای داشتند، و ما افتضاح بودیم، همین. آنها از موقعیت های خود در ضربات شروع مجدد استفاده کردند و تنها پس از آن بود که ما بازی خودمان را انجام دادیم. من ترجیح می دادم این بازی را با عملکردمان در نیمه دوم واگذار می کردیم."

     
آی اسپورت
2014-02-24 11:11:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر