فهرست

مهاجم آرژانتینی درفهرست کارلتو؛ پاستوره در رئال؟

آی اسپورت- احتمال اینکه کارلو آنچلوتی نام خاویر پاستوره را در فهرست بازیکنان دلخواهش برای فصل بعد در رئال مادرید قرار دهد زیاد خواهد بود. پاستوره در پاری‌سن‌ژرمن با آنچلوتی کار کرده بود و حالا ممکن است با عقد یک قرارداد راهی برنابئو شود. خود او در پاسخ به سوالاتی مبنی براینکه آیا آینده اش در رئال رقم می خورد یا خیر، خیلی مبهم حرف زده است.

آنچلوتی یکی از طرفداران پروپاقرص اوست ولی پاستوره گفته که چیزی از این شایعات نمی داند. او به ال موندو دپورتیوو گفت:\" همیشه در رسانه ها شایعات مختلفی وجود دارند. من درمورد رئال مادرید خیلی کوتاه با مدیر برنامه هایم حرف زده ام. ولی هیچ تصمیمی در این مورد گرفته نشده. آنچلوتی یکی از مربیانی است که همواره از وقتی جوان بوده ام، بازی های من را زیر نظر داشته. او حتی در چلسی هم من را خواسته بود. او شناخت کاملی به من دارد ولی شخصا در مورد انتقال به مادرید با من حرفی نزده است.\"

پاستوره 25 ساله موضوع تمدید قراردادش با پی اس جی را به زمان دیگری موکول کرده و در این باره گفت:\" من نسبت به آینده ام آرام هستم. هنوز یک سال دیگر قرارداد دارم. می خواهیم این فصل را به خوبی به پایان رسانیم. هنوز درمورد ترک این باشگاه تصمیمی نگرفته ام. البته موضوع تمدید قرارداد هنوز مطرح نیست و نمی دانم چه زمانی مذاکرات شروع می شوند. ولی من به قراردادم با پی اس جی پایبند هستم\"

     
آی اسپورت
2015-04-08 18:14:15
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر