فهرست
0-0 تا پایان نیمه اول/ الانزی ستاره پرسپولیس-النصر
0-0 تا پایان نیمه اول/ الانزی ستاره پرسپولیس-النصر

0-0 تا پایان نیمه اول/ الانزی ستاره پرسپولیس-النصر

آی اسپورت- مسابقه حساس تیم های پرسپولیس و النصر در شرایطی آغاز شده است که هواداران تیم تهران، همه سکوهای ورزشگاه آزادی را به تسخیر خود درآورده اند. پر کردن ورزشگاه 100 هزار نفری برای تیمی که در هفته های گذشته نتایج خوبی نگرفته، نشان می دهد تغییرات کادر فنی به مذاق هواداران پرسپولیس خوش آمده است.

پرسپولیس با ترکیب سوشا مکانی، علیرضا نورمحمدی، محمد رضا خانزاده، مایکل اومانیا، حمید علی عسگر، مهرداد کفشگری، احمد نورالهی، هادی نوروزی، امید عالیشاه، فرناندو گابریل و مهدی طارمی به زمین مسابقه وارد شده است.

اولین موقعیت پرسپولیس در این دیدار، در همان لحظات ابتدایی و با فرار عالی مهدی طارمی آغاز شد. فراری که در نهایت منجر به کارت گرفتن مدافع تیم حریف شد. پرسپولیس با این فرار صاحب یک ضربه ایستگاهی نیز شد. گابریل اما ضربه را به دیواره دفاعی کوبید.

در ادامه مسابقه، النصر تیم برتر زمین بود و پرسپولیس تا حدودی به لاک دفاعی فرو رفت. پاس عالی آدریان و ضربه سر لیوا، جدی ترین موضعیت النصر در این مسابقه بود. تیم مهمان با ضربه شراهیلی نیز صاحب یک موقعیت شد که این توپ نیز از بالای دروازه به بیرون رفت.

در میانه های نیمه دوم، پرسپولیس برای چند دقیقه تبدیل به تیم برتر میدان شد. در این دقایق اما الانزی ستاره اصلی مسابقه بود و با چند واکنش ایده آل، فرصت گلزتی از سرخپوشان را گرفت. جدی ترین موقعیت پرسپولیس در این نیمه، با ضربه سر تماشایی علی عسکر خلق شد و الانزی توپ را به کرنر فرستاد.

15 دقیقه پایانی، سردترین بخش مسابقه دو تیم بود. به نظر می رسد هم پرسپولیس و هم النصر برای به گل رسیدن در این دیدار، روی توپ های ارسالی و ضربات شروع مجدد حساب ویژه ای باز کرده اند.

     
آی اسپورت
2015-04-08 18:34:42
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر