فهرست
گزارش نوستالژیک؛ همه مسابقات صدهزارنفری پرسپولیس در آسیا
گزارش نوستالژیک؛ همه مسابقات صدهزارنفری پرسپولیس در آسیا

گزارش نوستالژیک؛ همه مسابقات صدهزارنفری پرسپولیس در آسیا

یک- اولین بار در لیگ قهرمانان آسیا در سال 2009 بود که طبق آمار اعلام شده 95225 نفر برای دیدن بازی پرسپولیس به استادیوم آزادی آمدند. مسابقه که به صورت تک بازی در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار می شد و بنیادکار ازبکستان با ریوالدو ستاره برزیلی خود در برابر قرمزپوشان قرار می گرفت. در این بازی پرسپولیس از  حضور انبوه هواداران خود بهره ای نبرد و با پنالتی دقیقه 41 ریوالدو بازی را واگذار کرد.

 \"\"

دو- سه سال بعد تماشاگران پرسپولیس باز هم استادیوم آزادی را پر کردند. در بازی با الشباب که با هت تریک ایمون زائد(6-1) به سود پرسپولیس خاتمه یافت 82700 نفر به استادیوم آزادی آمدند.

\"\"

سه- در بازی با الغرافه قطر تعداد تماشاگران به 96200 نفر افزایش یافت. از نکات جالب آن مسابقه به ثمر رسیدن گل پرسپولیس در دقیقه 85 توسط علی کریمی بود اما سرخپوشان این برتری را در لحظات تلف شده بازی در برابر تیم 10 نفره الغرافه از دست دادند. آخرین بازی پرسپولیس نیز در حضور 73154 نفر در برابر الهلال برگزار شد. دیداری که با (1-0) الهلال خاتمه یافت  و موجب دوم شدن پرسپولیس در گروه خود شد؛

\"\"

\"\"
چهار- آخرین بازی پرسپولیس نیز در حضور 73154 نفر در برابر الهلال برگزار شد. دیداری که با (1-0) الهلال خاتمه یافت  و موجب دوم شدن پرسپولیس در گروه خود شد؛ اتفاقی که سرانجام منجر به حذف قرمزپوشان شد تا سرخپوشان در آن سال چندان خاطرات شیرینی از بازی در حضور هواداران پرشمار نداشته باشند.

\"\"

     
آی اسپورت
2015-04-08 18:52:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر