فهرست
اتفاق روز: موتور جستجوی اینترنتی زلاتان!
اتفاق روز: موتور جستجوی اینترنتی زلاتان!

اتفاق روز: موتور جستجوی اینترنتی زلاتان!

آی اسپورت – زلاتان ایبراهیموویچ حالا مثل گوگل یک موتور جستجوی اینترنتی است. فوق ستاره پاری سن ژرمن یک موتور جست وجوی اختصاصی دراینترنت دارد. در سایت zlaaatan.com می توان هرگونه اطلاعی مربوط به مهاجم سابق بارسلونا و اینتر و یووه و میلان پیدا کرد. مثلا اگر شما کلمه فراری را تایپ کنید، اطلاعات مروبط در مورد ماشین های زلاتان را پیدا می کندی.

آندره اس کیلاندر مدیرخلاقیت آژانس سوئدی SweetPop که این صفحه اینترنتی را درست کرده در این رابطه گفت:\" موتور جستجوگر ما به گوگل متصل بوده ولی همه اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد، مربوط به زلاتان هستند. دراین موتور جستجو همه چیز به زلاتان مربوط می شو. کیلاندر گفته:\" اگر دنبال دستور تهیه غذا باشید، \" زلاتان برگر\" پیدا می کندی. زلاتان یک شخصیت شناخته شده در تمام دنیاست و برای همین ما چنین چیزی انتخاب کرده ایم.\"

البته خود ایبراهیموویچ در جریان این موتور جستجو نیست.\" ما هرگز اجازه او را برای راه اندازی این موتور جستجو درخواست نکردیم. اما می دانیم که با این قضیه هم مثل هزاران هزار تجربه مفرح برخورد می کند.\" تا امروز بیش از 100 هزار نفر از پنجشنبه گذشته که این صفحه راه اندازی شده، از این موتور جستجوی اینترنتی استفاده کرده اند.\" اگر شما مثلا نام یک بازیکنی که زلاتان با او درگیری فیزیکی داشته را در این موتور جستجو تایپ کنید، تمام مشخصات آن درگیری و تاریخ و جزئیات آن را پیدا می کنید...

     
آی اسپورت
2015-04-08 20:49:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر