فهرست
اتهام تازه به توران؛ کودتا علیه اردوغان
اتهام تازه به توران؛ کودتا علیه اردوغان

اتهام تازه به توران؛ کودتا علیه اردوغان

آی اسپورت - دادگستری ترکیه اعلام کرده است که تحقیقات در مورد نقش آردا توران، هافبک ترکیه ای سابق بارسلونا در کودتای سال 2016 علیه رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور فعلی این کشور آغاز کرده است. در سال 2016 فتح الله گولن، اپوزیسیون دولت ترکیه قصد کودتای نظامی علیه رئیس جمهور این کشور را داشت که افراد زیادی از مخالفان اردوغان در آن برهه دستگیر شدند. روزنامه حریت ترکیه گزارش داده است که امرزه بروزوغلو، بازیکن باشاک شهیر، اوکان بوروک، بازیکن بازنشسته و بولنت کورکماز، سرمربی سابق بورا اسپور دیگر افرادی هستند که تحقیقات در موردشان آغاز شده است.  دادگاه مدعی است که این افراد به نیروهای فتح الله گولن کمک مالی کرده اند.

در روزهای گذشته توران در صدر اخبار بوده است. تصاویر منتشر شده از حمله مسلحانه وی به برکای شاهین، خواننده ترکیه ای باعث شده تا شایعاتی در مورد حبس سه تا شش ساله او مطرح شود. باشاک شهیر این بازیکن را به مبلغ 2.5 میلیون لیر جریمه کرده است.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-10-18 18:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۱
از باب اسفنجی پرسیدم قرار بود یه سفر بری ترکیه،چی شد چرا نرفتی؟جواب داد این دیوث،هر کس و ناکس را در کودتای نمایشی مقصر و دخیل میداند،ترسیدم من را هم جزو پیروان فتح الله گولن بدونه!!!!! شعور که نداره،نمیفهمه من شخصیت کارتونی هستم! همچنان که به معلم و پلیس و وکیل و قاصی و نماینده مجلس و اپاراتی سر کوچه رحم نکرد!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر