فهرست
راجرز: هندرسون و استوریج عالی بودند
راجرز: هندرسون و استوریج عالی بودند

راجرز: هندرسون و استوریج عالی بودند

آی اسپورت- برندان راجرز، سرمربی لیورپول، پس از پیروزی 4-3 تیمش مقابل سوانسی، دنیل استوریج و جوردن هندرسون، ستاره ها ی تیمش در این دیدار را مورد ستایش قرار داد.

استوریج و هندرسون هر کدام در این دیدار دو گل به ثمر رساندند تا گل های جونجو شلوی و ویلفرد بونی (2 بار)، امتیازی برای سوانسی به همراه نداشته باشد.

با این پیروزی، لیورپول بار دیگر به جمع مدعیان قهرمانی بازگشت و به همین دلیل، راجرز از عملکرد شاگردانش راضی است.

او به خبرنگاران گفت:" هندرسون نشان داد رهبر بزرگی است. شما می توانید یکه تازی او در تیم را ببینید. گل اول او یک گل عالی بود.

ما با او در مورد آنچه که باید انجام دهد، صحبت کردیم. در تمرینات او از قدرت تمام کنندگی خوبی برخوردار است، ما با او در این زمینه کار کردیم. اما آنچه برای من بسیار دل انگیز می باشد، گل دوم او می باشد که او با انرژی فراوان قادر به انجام این کار شد.

چیزی که من به هافبک هایمان توصیه می کنم، این است که شما در محوطه شش قدم می توانید حضور یابید. مردم همیشه در مورد محوطه جریمه صحبت می کنند، اما من همواره سعی می کنم در مورد محوطه شش قدم با آن ها صحبت کنم و اینکه می توانند در آن جا گلزنی نمایند. این یک گل بسیار مهم برای ما بود."

استوریج با دو گلی که در این دیدار به ثمر رساند، تعداد گل هایش در این فصل را به 18 رساند و راجرز معتقد است گل های این ملی پوش انگلیسی مقابل سوانسی، نشانه کیفیت بالای اوست.


http://www.foxsportsasia.com/servlet/file/Daniel%20Sturridge.jpg?ITEM_ENT_ID=965620&COLLSPEC_ENT_ID=10&ITEM_VERSION=1

"او یک گلزن مادرزاد است. سرعت فوق العاده ای دارد. یک پاس فوق العاده به وسیله رحیم (استرلینگ) که گل اول را به ما هدیه داد و یک ضربه فوق العاده که به وسیله او به گل تبدیل شد.

گل دوم که نشان می دهد که او پیشرفت کرده است، یک پاس چیپ مانند دوست داشتنی توسط لوییس سوارس که با ضربه سر دیدنی استوریج به گل بدل شد. او به نظر می رسد که در هر بازی قادر به گلزنی است، او از توانایی و کیفیت لازم برای این کار برخوردار است.

سرمربی قرمزها همچنین با اشاره به 3 گلی که تیمش در این دیدار دریافت کرد، تایید کرد که باید در دیدارهای بعدی، عملکرد بهتری در خط دفاعی به نمایش بگذارند.

"برخی گل هایی دریافت می نماییم که مربی نمی تواند هیچ نقشی در آن داشته باشد. نحوه چگونه دفاع کردن احساسی است که در بازی به شما دست می دهد و شما با تجربه تان باید طریقه درست دفاع کردن را به درستی یاد بگیرید و اجرا بگذارید."

     
آی اسپورت
2014-02-24 11:11:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر