فهرست
اختلاف بارسا و رابیو؛ بایرن «های‌جک» می‌کند؟
اختلاف بارسا و رابیو؛ بایرن «های‌جک» می‌کند؟

اختلاف بارسا و رابیو؛ بایرن «های‌جک» می‌کند؟

آی اسپورت - طبق اعلام رادیو مونته کارلو، سران باشگاه بایرن مونیخ مذاکراتی را برای جذب آدرین رابیو بازیکن فرانسوی پاری سن ژرمن آغاز کرده اند و با نزدیکان این بازیکن تماس گرفته اند. این درحالی است که تا چند روز پیش انتقال رابیو به بارسلونا قطعی به نظر می رسید و همه منتظر بودند تا در فصل تابستان رابیو را با پیراهن بارسا ببینند. سران باشگاه بارسا بعد از مذاکره با مادر رابیو که مدیربرنامه های او نیز هست، کار جذب او را تمام شده می دانستند. اما روز پنجشنبه رسانه های فرانسوی در گزارشهایی اعلام کردند که این انتقال ممکن است انجام نشود و دلیل آن هم خواسته عجیب رابیو برای قراردادن بندی در قراردادش با بارسا بود که طی آن از سران باشگاه کاتالان تضمین خواسته تا هرگز از او در پست بازیکن شماره 6 استفاده نشود.

در این میان سران باشگاه بایرن مونیخ با بهره گیری از این ماجرا، وارد عمل شده اند تا بتوانند رابیو را به باواریا ببرند. آنها اخیرا سیاست جدیدی را پیش رو گرفته اند و آن هم به خدمت گرفتن بازیکنان جوان است تا بدین ترتیب بتوانند میانگین سنی تیمشان را پایین بیاورند. اولین نفر، بنجامین پاوارد بود که صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن از جذب او خبر داد و به نظر می رسد که رابیو نفر دوم این لیست است.

طبق گزارش رادیو مونته کارلو، سران باشگاه بایرن مذاکراتشان را با باشگاه پاری سن ژرمن و نزدیکان رابیو آغاز کرده اند و قصد دارند تا در همین بازار زمستانی او را به خدمت بگیرند. این درحالی است که سران پی.اس.جی می دانند که رابیو در تیمشان ماندگار نیست و از همین رو از پیشنهاد بایرن استقبال کرده اند؛ چون با فروش او در بازار زمستانی می توانند مبلغی را از تیم باواریایی دریافت کنند؛ درغیر این صورت رابیو می تواند در تابستان پیش رو به عنوان بازیکن آزاد و مجانی تیم پاریسی را ترک کند.

دراین گزارش به این نکته اشاره شده که اگر توافق نهایی در بازار زمستانی حاصل نشود نیز بایرنی ها از تلاش برای جذب رابیو دست نخواهند کشید و برای مال خود کردن این بازیکن فرانسوی در فصل تابستان تلاش خواهند کرد. بارسایی ها درجریان مذاکره با رابیو به او  دستمزد سالانه 10 میلیون یورویی و قراردادی 5 فصله را پیشنهاد داده بودند و پاداشی 10 میلیون یورویی را نیز برای او درنظر گرفته بودند. حالا سران بایرن برای متقاعد کردن این بازیکن جوان، باید رقم بیشتری را به او پیشنهاد دهند.

فوتبالی

۳    
آی اسپورت
2019-01-10 23:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر