فهرست

بالوتلی مصدومیتش را فراموش کرد؛ وقت‌گذرانی در کلوپ شبانه

آی‌اسپورت – با اینکه خیلی ها همچنان از ماریو بالوتلی دفاع می کنند و به توانایی های او اعتقاد دارند و از بازگشت او به گلزنی خبر می دهند، اما نشریات بریتانیایی دیگر تحمل بی انضباطی های سوپرماریو را ندارند. دیلی اکسپرس چندی پیش ادعای اخیر مارک لورنسون یکی از افسانه های قدیمی باشگاه لیورپول که گفته بود بالوتلی چیزی به جز اتلاف وقت نیست را برجسته کرده بود و سان مدعی شده بعد از اینکه سوپرماریو به دلیل درد زانو، لیورپول را در سفر به لندن برای بازی با آرسنال همراهی نکرد، تمام شب را در یکی از کلوپ های شبانه منچستر به خوشگذرانی با دوستانش گذرانده است.

طبق گزارش سان به نقل از منابع موثق، بالوتلی و دوستانش یک میز اختصاصی در این کلوپ شبانه گرفته و انواع و اقسام مشروبات الکلی به نوبت سفارش داده اند. اگرچه سان هیچ توضیحی درمورد اینکه آیا بالوتلی هم از مشروبات الکلی مصرف کرده یا نه، نداده است. دراین گزارش آمده که بالوتلی سرحال به نظر می رسیده و حتی با خیلی از میهمانان حاضر دراین کلوپ شبانه مشغول بگوبخند بوده است.

اگرچه طبق عرف معمول، بازیکنی که مربی او را برای بازی مقابل حریفش دعوت نکرده آزاد به انجام کارهای متفرقه است، اما اینکه بالوتلی درد فیزیکی را بهانه بازی نکردن مقابل آرسنال کرده و سپس وقتش را به شکل دیگری سپری کرده ، دلیل اصلی انتقادهای سان و رسانه های دیگر به مهاجم ایتالیایی است. این اقدام بالو تنها در شرایطی توجیه پیدا می کند که او عزمش را برای جدایی از لیورپول در تابستان امسال جزم کرده و تصمیم به قطع کامل رابطه با این تیم گرفته باشد. باشگاه لیورپول در این مورد سکوت کرده و هیچ اظهاری نظری نداشته است.

     
آی اسپورت
2015-04-08 19:48:39
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر