فهرست

سرمربی النصر: اسم این بازی را نمی‌توان فوتبال گذاشت

خورخه داسیلوا پس از شکست یک بر صفر مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: اسم مسابقه امروز را فوتبال نمی‌توان گذاشت من آنقدر باتجربه هستم که این را بگویم.

چرا بازیکنان تیمش آنقدر خشن بازی می‌کردند: طبیعی است که بازیکنانم این طور رفتار کنند و وقتی به تهران آمدیم پیش از مسابقه با ما خیلی بد رفتاری شد ولی وقتی پرسپولیس به عربستان آمد این مسایل نبود.

 چه اتفاقاتی رخ داده که این حرف‌ها را می زند: من دیروز هم گفتم که پرسپولیس تیم خوبی است و من هم به آنها تبریک می‌گویم اما حال و هوای مسابقه امروز اصلا به ورزش نمی‌خورد.

 وقتی بازیکنان تیم شما تمارض می‌کردند آیا اسم این رفتار فوتبال بود:  از همه شما تشکر می‌کنم اما بیشتر منظورم از جو حال و هوای فوتبال بود.من قبلا از این مساله چیز خاصی ندیدم و بازیکنانم اصلا وقت کشی نکردند.

قبول دارید گروه سختی قرار دارید و به نظر شما چه تیمی همراه پرسپولیس صعود می‌کند: پرسپولیس با 9 امتیاز به دور بعد صعود می‌کند و تیم ما هم دو بازی دارد که باید مقابل لخویا و بنیادکار بازی کنیم و سعی ما این است که از این گروه صعود کنیم.

 شما گفتید نمی‌شود اسم این مسابقه را فوتبال گذاشت ولی شما بعد از گل خوردن با تیم پزشکی مسابقه هم درگیر شدید و این عصبی شدن نبود: این مسایل در فوتبال طبیعی است و هر دو تیم تلاش کردند نتیجه بگیرند و وقتی در یک بازی چنین اتفاقاتی می‌افتد این مسایل خیلی پیش پا افتاده است.

     
آی اسپورت
2015-04-08 19:56:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر