فهرست
برانکو بعد از شکست النصر: عظمت پرسپولیس را به چشم دیدم
برانکو بعد از شکست النصر: عظمت پرسپولیس را به چشم دیدم

برانکو بعد از شکست النصر: عظمت پرسپولیس را به چشم دیدم

برانکو ایوانکوویچ بعد از بازی پرسپولیس و النصر عربستان گفت: پیروزی بسیار شیرینی بود و من امروز جوی را در ورزشگاه دیدم که فقط عظمت پرسپولیس را نشان می‌داد.

تماشاگران سرخ: هواداران با حضور پرشورشان در ورزشگاه آزادی انرژی مثبتی به تیم انتقال دادند. امروز صبح در فرودگاه گفتم که همه باید دست به دست هم دهیم تا این بازی بسیار سخت را با پیروزی پشت سر بگذاریم و خوشحالم که هواداران به این حرف من توجه کردند.

حسین عبدی: لازم می‌دانم به کادر فنی پرسپولیس به خاطر این برد باارزش خسته نباشید بگویم. در حال حاضر قصد دارم به رختکن تیم رفته و این برد را به مربیان پرسپولیس تبریک بگویم.

 تماشاگران پرسپولیس بهترین تماشاگران دنیا هستند: بدون تردید این حرف را می‌زنم و واقعاً هیچ کجای دنیا تیمی چنین تماشاگران پرشوری ندارد. آنها امروز با کار بزرگ‌شان بیشترین بار را روی دوش بازیکنان گذاشتند و بازیکنان نیز از این امتحان سخت سربلند بیرون آمدند.

 حضور پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی دارد: من همه بزرگان پرسپولیس از جمله عابدزاده، کریمی، باقری و ... را روی سکوها دیدم و ملاحظه کردم که تماشاگران چطور به احترام آنها بلند شده و تشویق‌شان می‌کردند. همه این صحنه‌ها عظمت پرسپولیس را نشان می‌داد و بزرگی بازیکنانی که جوانی خود را در این تیم سپری کردند و حالا آنها به مانند هواداران قلب‌شان برای پرسپولیس می‌تپد.

حضور پرشور تماشاگران چقدر در انگیزه او برای ادامه کار تأثیرگذار بوده: من خیلی خوشحالم که این هواداران را پشت خودم و پرسپولیس می‌بینم و انشاءالله که با این تیم بتوانیم به موفقیت‌های بزرگ برسیم.

     
آی اسپورت
2015-04-08 20:05:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر