فهرست
معامله پرسود چلسی: فروش صلاح به فیورنتینا با 18 میلیون پوند
معامله پرسود چلسی: فروش صلاح به فیورنتینا با 18 میلیون پوند

معامله پرسود چلسی: فروش صلاح به فیورنتینا با 18 میلیون پوند

آی‌اسپورت: چلسی قصد دارد محمد صلاح را با 18 میلیون پوند به فیورنتینا بفروشد. باشگاه ایتالیایی در ژانویه این مهاجم مصری را به صورت قرضی به خدمت گرفت که برایش یک و نیم میلیون پوند هزینه دارد اما آنها می خواهند از گزینه خود برای انعقاد قرارداد دائم با او در پایان فصل آینده استفاده کنند و در این میان چلسی هم سود خوبی به دست می آورد.

اگرچه مبلغ نهایی صلاح 9.5 میلیون پوند تعیین شده اما چلسی اصرار دارد که با مبلغی بسیار بالاتر این بازیکن را بفروشد. آنها در ژانویه سال گذشته او را با 11 میلیون پوند از بازل خریدند. صلاح تا همینجا هفت گل برای فلورانسی‌ها زده و از او به عنوان موفقیتی بزرگ در فوتبال ایتالیا یاد می شود. اما دریافت هفت میلیون سود برای بازیکنی که تنها سه بازی در لیگ برتر انجام داد، معامله پرسودی برای آبی‌های لندنی خواهد بود.

چلسی در دوسال گذشته نشان داده مهارت خاصی در فروش بازیکنانی که لازم ندارد با سود بالا دارد. پارسال چلسی حدود 130 میلیون پوند بابت خوان ماتا، داوید لوییز، روملو لوکاکو و کوین‌ دی‌بروین دریافت کرد و در ژانویه هم ولفسبورگ برای آندره شورله 24 میلیون پوند پرداخت.

چلسی توافق کرد که خوان کوادرادو در ازای 26.8 میلیون پوند از فیورنتینا به استمفوردبریج برود، اگرچه این بازیکن کلمبیایی هنوز کار خاصی برای آبی‌ها نکرده اما مقداری از پولش با سود حاصل از فروش صلاح جبران می شود.

     
آی اسپورت
2015-04-08 20:13:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر