فهرست
گزارش روز: موراتا و عادت اخراج شدن دربازی های کلیدی!
گزارش روز: موراتا و عادت اخراج شدن دربازی های کلیدی!

گزارش روز: موراتا و عادت اخراج شدن دربازی های کلیدی!

آی اسپورت – آلوارو موراتا در فینال جام حذفی ایتالیا غایب خواهد بود. او در دقیقه 87 بازی فیورنتینا و یوونتوس دوباره کنترل اعصابش را از دست داد. کف زدن با طعنه او برای هواداران ویولا که بعد از دریافت کارت قرمز او را به باد انتقاد کرده بودند، حرکت زشت تری بود که بعد از اخراج شدن از زمین از او سر زد. حالا او در آرتمیو فرانکی هم مثل خیلی از ورزشگاههای دیگر ایتالیا دشمن دارد.

مهاجم سابق رئال مادرید می توانست یک بازی فوق العاده دیگر را با یووه پشت سر بگذارد. او که حالا جای یورنته را درترکیب اصلی یووه گرفته، یک مشکل بزرگ دارد که ظاهرا برای حل آن نیاز به زمان بیشتری دارد. موراتا نمی تواند روی اعصابش در زمین کنترل داشته باشد و این موضوع ممکن است او را خیلی زود حاشیه نشین کند. رفتاری که دیشب از او سر زد، در بازی یووه و رم هم تکرار شده بود.

درواقع موراتا در بازی های حساس به خصوص در دقایق پایانی کنترلش را از دست می دهد. درآن مسابقه او در برخورد با مانولاس یک کارت قرمز از داور گرفت و زودتر راهی رختکن شد.  در فلورانس قضیه چیز دیگری بود. خطای او روی دیامانتی عمدی نبود. ولی او دیر به توپ رسید و بی دلیل خطا کرد. حرکت او در برخورد با مردم به مراتب زشت تر بود.

در فوتبال ایتالیا ستاره ها خیلی خوب می دانند که نباید تحت تاثیر جو ورزشگاهها قرار گیرند. چیزی که موراتا هنوز به آن عادت نکرده و بارها و بارها در این دام گیر افتاده است. این کارت قرمز او باعث شده آلگری که لحظاتی قبل به دلیل یک خطای بیهوده ویدال ازکوره در رفته بود، حالا روی رفتارهای انضباطی و شخصیتی بازیکنان بیش از پیش تمرکز داشته باشد.

با مصدومیت توس، یووه به موراتا در لیگ قهرمانان نیاز مبرم دارد. او در اولین فصل حضورش در یوونتوس خیلی گل نزده و 11 گل در رقابتهای مختلف زده است. اما یووه با او سرعت خیره کننده ای در زمین دارد و حرکاتش خط دفاعی حریفان را به هم می ریزد. برای همین او نمی تواند با دریافت کارت قرمز های متعدد، تیم را از حضورش در زمین محروم کند. او می تواند توس را الگو قرار دهد. که از وقتی به یوونتوس آمده، رفتارهای بحث برانگیز سابق را کنار گذاشته و به مراتب بیشتر در خدمت تیم بازی می کند.

     
آی اسپورت
2015-04-08 20:28:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر