فهرست
ونگر به دنبال حفظ ویلشر: تمدید قرارداد تا 2020
ونگر به دنبال حفظ ویلشر: تمدید قرارداد تا 2020

ونگر به دنبال حفظ ویلشر: تمدید قرارداد تا 2020

آی‌اسپورت - آرسنال آماده است هرگونه پیشنهاد تابستانی برای جک ویلشر را رد کند و برای نشان دادن حسن نیتش می خواهد مذاکرات برای قرارداد جدید با این هافبک را آغاز کند. به نظر می رسد ویلشر در فهرست بازیکنان مورد علاقه منچسترسیتی باشد که می خواهد در تابستان تیم مسن خود را متحول کند. اما آرسنال مصمم است ویلشر مثل سمیر نصری، باکاری سانیا، گائل کلیشی، امانوئل آدبایور و کولو توره از امارات راهی اتحاد نشود.

آرسن ونگر قرار است فرداصبح با رسانه‌ها حرف زند و تاکید کند ویلشر فروشی نیست و بخش کلیدی از تیم است. حتی قبل از ابراز علاقه سیتی، آرسنال می خواست قرارداد فعلی ویلشر که 2018 اعتبار دارد، تا 2020 تمدید کند.

هیچ فشاری برای سرعت‌بخشیدن به این تمدید قرارداد روی آرسنال وجود ندارد اما در قرارداد جدید او هفته‌ای 150 هزار پوند دستمزد خواهد گرفت.

ویلشر 23 ساله که یک فصل پر از مصدومیت دیگر را سپری می کند و علاوه بر آن دچار مشکلات حاشیه‌ای شده همچنان از سوی ونگر و مقامات آرسنال یکی از بهترین بازیکنان جوان اروپا توصیف می شود.

ویلشر از ماه نوامبر به دلیل مصدومیت قوزک پا بازی نکرده اما روز گذشته در تیم زیر 21 سال آرسنال 90 دقیقه بازی کرده و امیدوار است در سفر شنبه به برنلی تیمش را همراهی کند.

آرسنال بعد از آن در نیمه نهایی جام حذفی انگلیس به مصاف ریدینگ می رود و ویلشر می خواهد در آن بازی در ویمبلی در ترکیب اصلی قرار گیرد. او گفت:«شما می توانید تا جایی که می توانید تمرین کنید اما تا وقتی بازی نکنید شرایط مسابقه را به دست نمی آورید. در لیگ برتر، این اتفاق خیلی سریع می افتد. حس می کنم آماده‌ام کمی بازی کنم. وقتی شما مصدوم هستید برای بازگشت لحظه‌شماری می کنید و حساب بازی‌هایی که می توانید در آن‌ها باشید را دارید. امیدوارم در بازی نیمه‌نهایی جام حذفی حاضر باشم اما قبل از آن هم بازی مهمی داریم و بعد هم باید با منچستریونایتد بازی کنیم، بنابراین شانس بازی در این فصل دارم.»

     
آی اسپورت
2015-04-08 21:30:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر