فهرست
هشدار ونگر به "اکتیو" بودن بیش از حد سانچس در تمرینات
هشدار ونگر به "اکتیو" بودن بیش از حد سانچس در تمرینات

هشدار ونگر به "اکتیو" بودن بیش از حد سانچس در تمرینات

آی اسپورت – الکسیس سانچس اعتراف کرد، آرسن ونگر او را به دلیل تکاپوی بیش از حد در تمرینات دعوت به آرامش کرده است. نوع و میزان تلاش سانچس در زمان تمرین به گونه ای بوده که هم تیمی های او با ستایش عملکرد سانچس در تمرینات، لقب \" باتری دوراسل \" به او داده اند. 

سانچس که شدیدا تشنه بازی کردن است از سوی ونگر و کادر فنی آرسنال برای مدیریت انرژی و نحوه عملکردش در تمرینات تذکر هایی دریافت کرده است.

ستاره شیلیایی در گفتگو با سایت رسمی آرسنال در این باره گفت: \" من یک مرد شاد هستم که با همه ارتباط برقرار می کنم. هدف من این است که در هر جلسه تمرین، عملکردم را بهبود ببخشم. من عاشق بازی کردن با توپ هستم.  تا جایی که بقیه به من می گویند کمی از توپ فاصله بگیرم. \"

او ادامه داد: \" می خواهم با آرسنال عناوین مختلفی به دست بیاورم. ما بازیکنان و تیم مناسبی برای فتح جام داریم. همه چیز برای تحقق این امر در اختیار ماست. اینجا محیط خوبی است. نه تنها بازیکنان، بلکه کوچکترین عضو این باشگاه هم می تواند این حس مثبت بودن را لمس کند. همه در اختیار و در ارتباط با یکدیگر اند و این بهترین مساله برای ماست. \"

سانچس از زمان حضورش در جمع توپچی ها ، در 28 بازی، 14 گل و 8 پاس گل داشته است. او در کنار اولیور ژیرو بهترین گلزنان آرسنالی ها در این فصل بوده.

     
آی اسپورت
2015-04-08 23:12:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر