فهرست
رای یوفا درباره بازی نیمه کاره؛ روسیه 3-0 مونته نگرو
رای یوفا درباره بازی نیمه کاره؛ روسیه 3-0 مونته نگرو

رای یوفا درباره بازی نیمه کاره؛ روسیه 3-0 مونته نگرو

آی اسپورت – یوفا رای خود را بعد از حوادث پیش آمده در نیمه دوم دیدار مونته نگرو و روسیه در رقابت های انتخابی یورو 2016 ، پیروزی سه بر صفر برای روس ها اعلام کرد.

ایگور آکینفیف دروازبان تیم ملی روسیه با پرتاب مواد آتش از از سوی جمعیت حاضر در ورزشگاه مورد هدف قرار گرفت که این موضوع بازی را برای مدت زیادی به حالت تعلیق درآورد.

بعد از انتقال آکینفیف به بیمارستان، بازی از سر گرفته شد اما مشکلات اصلی با از دست رفتن پنالتی رومن شیرکوف آغاز گردید. شروع دوباره جنجال ها از سوی تماشاگران و شکستن فنس های محافظ باعث تعطیلی مجدد بازی از سوی داور شد.

بعد از این بازی فدراسیون فوتبال روسیه اعتراض رسمی خود را به یوفا ارائه کرد و فابیو کاپلو سرمربی روس ها معتقد بود عادلانه ترین رای برای این حرکت غیرورزشی اعلام نتیجه سه بر صفر به سود تیمش بوده است.

یوفا در رای خود حضور هواداران مونته نگرویی را در دیدار خانگی بعدی برابر لیختن اشتاین در ورزشگاه ممنوع اعلام کرده و هواداران مصوب مشکلات در بازی برابر روسیه باید محرومیت دو ساله را پشت سر بگذارند. همچنین فدراسیون فوتبال مونته نگرو باید جریمه 50 هزار یورویی به یوفا در این باره بپردازد.

بعد از صدور این رای روسیه با 8 امتیاز در رده سوم جدول باقی ماند و مونته نگرو با 5 امتیاز چهارم است.

     
آی اسپورت
2015-04-08 23:46:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر