فهرست
گریزمان به استراحت نیاز دارد؟
گریزمان به استراحت نیاز دارد؟

گریزمان به استراحت نیاز دارد؟

آی اسپورت – یکی از دلایل افتِ اخیر اتلتیکو می تواند عدم گلزنی گریزمان در 9 بازی متوالی در لیگ باشد. بعد از آخرین گلش در لیگ در 2 اکتبر برابر والنسیا، 769 دقیقه است که او در بازی های داخلی گلی نزده، بدترین روند گل نزدنِ او در دورانِ حرفه ایش. او در این مدت تنها 3 پاس گل داده است.

البته او در لیگ قهرمانان برابر روستوف و پی اس وی گلزنی کرد، اما در این مدت اتلتیکو فقط 4 بار در لیگ پیروز شد. شاید تعطیلات زمستانی فرصت خوبی باشد تا گریزمن دوباره باطری هایش را شارژ کند و در ژانویه به بهترین فرم خود بازگردد.

در بد بودنِ فرم فعلی او شکی نیست، اما باید کمی هم این مساله را درک کنیم. او 91 درصد دقایقی که می توانسته بازی کرده. آن هم بعد از تعطیلاتِ کوتاه تابستانی به خاطر بردنِ فرانسه به فینال یورو. فرانسه هم بدون هیچ سوراپرایزی در دور مقدماتی جام جهانی به گریزمن متکی بوده و در هر 4 بازی خروس ها بیش از 80 دقیقه در زمین حاضر بوده. خیلی ساده است که او نیاز به استراحت دارد و کاملا مشخص است که او کمی خسته شده.

در بازی روز شنبه، همه تحت تاثیر تلاشِ فوق العاده او برای درگیر شدن در جریان بازی قرار گرفتند اما تقریبا واضح بود که او از نظر بدنی آماده نیست. مخصوصا آن آمادگی که اول فصل از او دیده بودیم.

او در بازی دیروز 5 شوت زد و فقط یک موقعیت برای هم تیمی هایش ساخت. با خوش شانسی گریزمان، او حالا کمی فرصت استراحت پیدا می کند و می تواند قوی تر از همیشه برگردد.

اتلتیکو روز سه شنبه در حالی بازی برگشت جام حذفی اش را برگزار می کند که احتمالا گریزمان در آن بازی نخواهد کرد چون تیم برتری محکم 6-0 را از بازی رفت دارد. البته تیم یک بازی دوستانه در 29 دسامبر در جده ترتیب داده، اما گریزمن تا 7 ژانویه دیگر در یک بازی رسمی شرکت نخواهد کرد.

در سه سال اخیر، او همیشه با گل از تعطیلات برگشته. مخصوصا سال گذشته که او در 5 بازی در سال جدید 6 گل زد. این می تواند خبر خوبی برای اتلتیکو باشد و احتمالا سیمئونه هم این مساله را در نظر خواهد داشت.

۳    
آی اسپورت
2016-12-18 19:50:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر