فهرست
رافا احساس ناکامی نمی‌کند/  بنیتس: شانس، سرنوشت را رقم زد
رافا احساس ناکامی نمی‌کند/ بنیتس: شانس، سرنوشت را رقم زد

رافا احساس ناکامی نمی‌کند/ بنیتس: شانس، سرنوشت را رقم زد

آی اسپورت- رافائل بنیتس، سرمربی ناپولی، بدشانسی را عامل حذف تیمش در نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا دانست.

حتی کسب 2 امتیاز و زدن تنها یک گل در 5 بازی گذشته که بدترین عملکرد ناپولی از مارس 2013 تا به حال را رقم زد هم باعث نشده بنیتس از این فصل به عنوان یک دوره پر از ناکامی نام ببرد:«چه چیزی نداشتیم؟ گل! کیفیت لاتزیو را می‌ستایم. 5 شانس گلزنی داشتیم اما از هیچ کدام استفاده نکردیم و رقیب از فرصت هایش نهایت بهره را برد.حضور در نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا و یک چهارم نهایی، عملکرد بدی نیست.فرصت ها و نوع عملکرد ما راضی کننده بود. قطعا رئیس باشگاه هم   راضی نیست.»

 ناپولی فصل گذشته جام حذفی و ابتدای فصل جاری سوپرجام ایتالیا را تصاحب کرد اما حالا دست خالی است.آیا این یک ناکامی بزرگ تلقی می‌شود؟ به عقیده بنیتس، هرگز! او دلایل خاص خودش را دارد:« قضاوت درباره نوع عملکرد تیم به این بستگی دارد که بدانیم از کجا شروع کرده ایم و می‌خواهیم به کجا برسیم. در هر یک از بازی های این فصل بهترین عملکرد ممکن را داشتیم و تا پای جان جنگیده ایم. باید ببینیم تا پایان فصل چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. »

سرمربی اسپانیایی از یک مسوولیت همگانی حرف زد:« ما همه مسئول 7فرصت هدر رفته هستیم. باید موقعیت های بیشتری می‌ساختیم و گل می‌زدیم.شاید با کمی شانس بیشتر،فرصت های ما به گل تبدیل می‌شد و سرنوشت به شکل دیگری رقم می‌خورد. مثلا در بازی با آتالانتا، رقیب فقط یک شوت درون چارچوب داشت و از آن استفاده کرد اما ما موقعیت هایمان را هدر دادیم.به نظرم لایق دستاوردهای ویژه تری بوده و هستیم.»

 رافا وقتی با سوالی درباره بدتر شدن اوضاع در صورت قهرمان نشدن در لیگ اروپا مواجه شد، گفت:« فعلا به بازی با فیورنتینا فکر می‌کنم و بعد  از این رقابت، مفصل با رئیس حرف می‌زنم.»

     
آی اسپورت
2015-04-09 09:05:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر