فهرست
فرناندو تورس زیر ذره بین والنسیا
فرناندو تورس زیر ذره بین والنسیا

فرناندو تورس زیر ذره بین والنسیا

آی اسپورت- بار دیگر نام فرناندو تورس ستاره اسپانیایی باشگاه چلسی در بازار نقل و انتقالات به گوش می رسد و این بار روزنامه میرر چاپ بریتانیا در گزارش خود یادآوری کرده که سران والنسیا در نظر دارند تا در تابستان پیش رو برای جذب ال نینیو دست به کار شوند.

این طور به نظر می رسد که مهاجم اسپانیایی چلسی یکی از گزینه های مد نظر پیتر لیم، سرمایه دار سنگاپوری است و در صورتی که بتواند با خریداری سهام باشگاه والنسیا، مالک این باشگاه شود، قصد دارد تورس را به مستایا منتقل کند. از سوی دیگر رومن آبراموویچ مالک متمول باشگاه چلسی هم حاضر است تا تورس را به پیشنهادات بالای 16 میلیون یورویی به فروش برساند. سه سال پیش بود که آبراموویچ با شکستن رکورد نقل و انتقالات در فوتبال جزیره، (باقراردادی 61 میلیون یورویی) ستاره اسپانیایی را به استمفورد بریج برده بود. در شرایطی که هنوز 2 سال دیگر از قرارداد تورس با چلسی باقی است و ال نینیو به زودی 30 ساله می شود، آبی های لندنی قصد فروش او را دارند تا با پول عاید از فروش او، برای خریداری ادینسون کاوانی، ستاره اروگوئه ای پاری سن ژرمن دست به کار شود.

روزنامه میرر در گزارش خود یادآوری کرده که آبراموویچ اگر پیشنهادی فراتر از 26 میلیون یورو برای روملو لوکاکو نیز دریافت کند، او را نیز به فروش خواهد رساند. این روزها شنیده می شود که فرناندو تورس هم تمایل زیادی برای بازگشت به لیگ اسپانیا دارد و از پیشنهاد والنسیا برای جذب او استقبال کرده است.


http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/a7147aec931.jpg

تورس هرگز نتوانست در طول دوران حضور سه ساله حضورش در چلسی موفق باشد و در 101 دیداری که با پیراهن این تیم برگزار کرده تنها 19 گل به ثمر رسانده؛ این در حالی است که او در لیورپول 102 بار برای این تیم بازی کرده و موفق به به ثمر رساندن 65 گل شده بود.

دراین میان ژوزه مورینیو سرمربی چلسی هم در صحبتهایی درمورد گزینه های مدنظرش صحبت کرده وجالب اینجاست که نظر خاصی درمورد کاوانی نداشت و بیشتر به تمجید از ادن آزارد پرداخت.او درگفتگو با کانال فوتبال کلاب گفته:« زلاتان در چلسی؟ این غیرممکن است.او از زندگی در پاریس راضی است. من این را می دانم چون زلاتان دوستم است و ما با هم در تماسیم. پاری سن ژرمن با ثروتی که دارد، هرگز درها را به روی ایبرا باز نمی کند. این یک ماموریت غیرممکن است. » البته او جدایی فالکائو از موناکو را محتمل تر می داند:« من یک تیم دارم ولی مهاجم ندارم. فالکائو تیم ندارد. بازیکنی مثل او نمی تواند مقابل 3 هزار طرفدار بازی کند. موناکو باشگاهی است که باید درآن تیم با فوتبال خداحافظی کنی. در مورد ادینسون کاوانی هم باید بگویم که ما ادن آزارد را داریم. او پسر ماست. ما می خواهیم او 10 سال دیگر در تیم ما بماند. می خواهیم تیممان را برپایه او بسازیم و او بازیکنی است که سبک فوتبالش را می پسندیم و می خواهیم او را در تیممان داشته باشیم.»

غزال زیاری

     
آی اسپورت
2014-02-24 11:32:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر