فهرست
امروز تکلیف آلوز مشخص می‌شود؟/ انریکه راضی به فروش نیست
امروز تکلیف آلوز مشخص می‌شود؟/ انریکه راضی به فروش نیست

امروز تکلیف آلوز مشخص می‌شود؟/ انریکه راضی به فروش نیست

 آی اسپورت- «دینورا سانتا آنا» مدیر برنامه ها و همسر سابق دنی آلوز در تدارک مذاکره با بارسلونا بر سر آینده مدافع برزیلی است.

در این ملاقات که امروز صورت می‌گیرد، سران بارسلونا نظر نهایی خودشان را درباره آلوز اعلام می‌کنند.

 قرارداد بازیکن سابق سویا، 30 ژوئن امسال به پایان می‌رسد اما شواهد اخیر از ماندن او درنوکمپ خبر می‌دهد.

 آلوز ماندن در  بارسا با پولی کم تر نسبت به سایر خریدارانش را به پوشیدن لباس تیم های دیگر ترجیح می‌دهد چون صراحتا اعلام کرده درنوکمپ احساس راحتی می‌کند.

او و مدیربرنامه هایش پیشنهاد تمدید 3 ساله قرارداد را داده اند اما باشگاه به خاطر سن بالای او از قبول پیشنهاد تمدید درازمدت سرباز می‌زند.

آلوز در صورت تمدید نکردن قرارداد، تابستان به عنوان بازیکن آزاد به بهترین پیشنهاد جواب مثبت می‌دهد؛ اتفاقی که چندان خوشایند سران تیم آبی و اناری‌پوش نیست. عدم اعتماد انریکه به جانشین هایی مانند داگلاس و مونتویا هم دیگر عامل عدم تمایل به فروش آلوز است. مدیر برنامه های آلوز اعلام کرده اگر بارسا پیشنهادی برای تمدید ارائه نکند، آلوز تیم را ترک می‌کند. از سوی دیگر پاری‌سن‌ژرمن انگار از خرید دنی منصرف شده و انریکه هم به هیچ وجه دوست ندارد مدافع تیمش را فصل آینده در لباس دیگری بییند.

 آلوز 31 ساله از زمان انتقال 35.5 میلیون پوندی سال 2008 از سویا، همراه بارسا، 2 لیگ قهرمانان، 3 جام حذفی اسپانیا و 3 قهرمانی لیگ به دست آورده است.

     
آی اسپورت
2015-04-09 11:02:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر